Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53142586・Pri Bielom kríži 1148/7, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2020
Obrat 2025
16 tis. €
+614 %Zisk 2025
2 875 €
+104 %Aktíva
12 tis. €
+33 %Vlastný kapitál
11 tis. €
+34 %Zadlženosť
2,9 %
−1,0 ppHrubá marža
20,4 %
−61 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
17,5 %
−44 ppZisk / výnosy
ROA
24,8 %
+8,6 ppRentabilita aktív
ROE
25,5 %
+8,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
34,12
+33 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 215 €
+84 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,6 %
−8,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
11 tis. €
+34 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
114,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2 081 € | 3 907 € | 2 304 € | 16 tis. € |
| Pridaná hodnota | 703 € | 1 802 € | 1 884 € | 3 348 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2 081 € | 3 907 € | 2 304 € | 16 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 455 € | 1 389 € | 1 411 € | 2 875 € |
| Daň z príjmov | 80 € | 245 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 674 € | 7 220 € | 8 734 € | 12 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 674 € | 7 220 € | 8 734 € | 12 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | −57 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 113 € | 285 € | 93 € |
| Finančné účty | 5 674 € | 7 164 € | 8 449 € | 12 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 674 € | 7 220 € | 8 734 € | 12 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 586 € | 6 975 € | 8 386 € | 11 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 125 € | 557 € | 1 876 € | 3 217 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 455 € | 1 389 € | 1 411 € | 2 875 € |
| Záväzky | 88 € | 245 € | 348 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 80 € | 245 € | 340 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 8 € | 0 € | 8 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
1 registrovaná činnosť
Adresa Pri Bielom kríži 1148/7, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Pri Bielom kríži 1148/7, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Smaug s. r. o.
Pri Bielom kríži 1148/7, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.