Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53145488・Volgogradská 13, 08001 Prešov・Založené 2020
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−2 079 €
−14 %Aktíva
80 tis. €
−52 %Vlastný kapitál
22 tis. €
−8,8 %Zadlženosť
73,1 %
−13 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-2,6 %
−1,5 ppRentabilita aktív
ROE
-9,6 %
−1,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,01
−100 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 739 €
−17 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-19,6 %
+3,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−5 802 €
−107 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−38 €
+100 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −2 272 € | −1 968 € | −1 390 € | −1 439 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 291 € | −2 118 € | −1 826 € | −2 079 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 327 tis. € | 245 tis. € | 166 tis. € | 80 tis. € |
| Neobežný majetok | 80 tis. € | 80 tis. € | 80 tis. € | 80 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 80 tis. € | 80 tis. € | 80 tis. € | 80 tis. € |
| Obežný majetok | 247 tis. € | 165 tis. € | 86 tis. € | 38 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 245 tis. € | 165 tis. € | 77 tis. € | 0 € |
| Finančné účty | 2 222 € | 103 € | 9 117 € | 38 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 327 tis. € | 245 tis. € | 166 tis. € | 80 tis. € |
| Vlastné imanie | 28 tis. € | 25 tis. € | 24 tis. € | 22 tis. € |
| Základné imanie | 25 tis. € | 25 tis. € | 25 tis. € | 25 tis. € |
| HV minulých rokov | 1 366 € | 74 € | −2 044 € | −3 870 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 291 € | −2 118 € | −1 826 € | −2 079 € |
| Záväzky | 300 tis. € | 220 tis. € | 143 tis. € | 59 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 300 tis. € | 220 tis. € | 141 tis. € | 53 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 0 € | 1 840 € | 5 840 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
predseda
Adresa Stavbárska 12252/28, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Mirka Nešpora 4884/41, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Jánošíkova 5352/67, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Jánošíkova 5352/67, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Drozdia 7/34, 01014 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.