Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53152280・Bytčianska 922/50A, 010 03 Žilina・Založené 2020
Obrat 2025
673 tis. €
−1,7 %Zisk 2025
11 tis. €
+408 %Aktíva
627 tis. €
+12 %Vlastný kapitál
21 tis. €
+108 %Zadlženosť
96,6 %
−1,6 ppHrubá marža
13,3 %
+5,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,7 %
+2,2 ppZisk / výnosy
ROA
1,8 %
+2,4 ppRentabilita aktív
ROE
52,0 %
+87 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,46
+23 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
15 tis. €
+6 811 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
26,6 %
−1 719 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−327 tis. €
+5,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
28,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 540 tis. € | 500 tis. € | 685 tis. € | 673 tis. € |
| Pridaná hodnota | 33 tis. € | 21 tis. € | 56 tis. € | 90 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 540 tis. € | 500 tis. € | 685 tis. € | 673 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 8 919 € | −1 875 € | −3 620 € | 11 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 488 € | 225 € | 3 840 € | 4 041 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 241 tis. € | 372 tis. € | 560 tis. € | 627 tis. € |
| Neobežný majetok | 27 tis. € | 314 tis. € | 356 tis. € | 350 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 27 tis. € | 314 tis. € | 356 tis. € | 350 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 215 tis. € | 57 tis. € | 205 tis. € | 278 tis. € |
| Zásoby | 1 502 € | 11 tis. € | 13 tis. € | 17 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 117 tis. € | 38 tis. € | 151 tis. € | 170 tis. € |
| Finančné účty | 96 tis. € | 8 961 € | 40 tis. € | 90 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 241 tis. € | 372 tis. € | 560 tis. € | 627 tis. € |
| Vlastné imanie | 14 tis. € | 12 tis. € | 10 tis. € | 21 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 8 917 € | 8 917 € | 5 298 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 8 919 € | −1 875 € | −3 620 € | 11 tis. € |
| Záväzky | 227 tis. € | 360 tis. € | 550 tis. € | 606 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 41 € | 41 € | 131 € | 303 € |
| Krátkodobé záväzky | 227 tis. € | 358 tis. € | 549 tis. € | 604 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 1 572 € | 1 155 € | 1 268 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Forbaky - Klukany 1052, 01332 Dlhé Pole, Slovenská republika
Adresa Forbaky-Klukany 1186, 01332 Dlhé Pole, Slovenská republika
Adresa Forbaky-Klukany 1052, 01332 Dlhé Pole, Slovenská republika
Adresa Forbaky-Klukany 1186, 01332 Dlhé Pole, Slovenská republika
Adresa Borová 3203/29, 01007 Žilina, Slovenská republika
Adresa Forbaky-Klukany 1052, 01332 Dlhé Pole, Slovenská republika
Adresa Forbaky - Klukany 1052, 01332 Dlhé Pole, Slovenská republika
Adresa Forbaky-Klukany 1186, 01332 Dlhé Pole, Slovenská republika
Adresa Forbaky-Klukany 1186, 01332 Dlhé Pole, Slovenská republika
Adresa Forbaky-Klukany 1052, 01332 Dlhé Pole, Slovenská republika
Adresa Forbaky-Klukany 1186, 01332 Dlhé Pole, Slovenská republika
Adresa Forbaky-Klukany 1186, 01332 Dlhé Pole, Slovenská republika
Adresa Borová 3203/29, 01007 Žilina, Slovenská republika
Adresa Forbaky-Klukany 1052, 01332 Dlhé Pole, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.