Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53162986・Fraňa Kráľa 280/38, 90301 Senec・Založené 2020
Obrat 2025
12 tis. €
−7,8 %Zisk 2025
5 753 €
−33 %Aktíva
16 tis. €
+53 %Vlastný kapitál
16 tis. €
+56 %Zadlženosť
3,1 %
−2,2 ppHrubá marža
53,2 %
−29 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
48,0 %
−18 ppZisk / výnosy
ROA
34,9 %
−45 ppRentabilita aktív
ROE
36,0 %
−48 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
32,96
+74 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
6 093 €
−32 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
5,6 %
+1,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
16 tis. €
+56 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
639,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 385 € | 7 985 € | 13 tis. € | 12 tis. € |
| Pridaná hodnota | −6 841 € | 2 577 € | 11 tis. € | 6 367 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 385 € | 7 985 € | 13 tis. € | 12 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −7 701 € | −163 € | 8 628 € | 5 753 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1 980 € | 1 948 € | 11 tis. € | 16 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 980 € | 1 948 € | 11 tis. € | 16 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 44 € | 44 € | 114 € | 452 € |
| Finančné účty | 1 936 € | 1 904 € | 11 tis. € | 16 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1 980 € | 1 948 € | 11 tis. € | 16 tis. € |
| Vlastné imanie | 1 755 € | 1 592 € | 10 tis. € | 16 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −2 999 € | −11 tis. € | −11 tis. € | −2 666 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −7 701 € | −163 € | 8 628 € | 5 753 € |
| Záväzky | 225 € | 356 € | 570 € | 508 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 225 € | 356 € | 570 € | 500 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 8 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Železničná 644/2, 90024 Veľký Biel, Slovenská republika
Adresa Železničná 644/2, 90024 Veľký Biel, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.