Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

ENVIL spol. s r. o.

Finančný profil firmyIČO 53166876Doľany 460, 900 88 DoľanyZaložené 2020

Obrat 2025

50 tis. €

+13 %
IČO
53166876
DIČ
2121297915
IČ DPH
Sídlo
ENVIL spol. s r. o.Doľany 460 900 88 Doľany
Dátum vzniku
streda 22. júla 2020
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/146561/B

Zisk 2025

14 tis. €

−1,6 %

Aktíva

42 tis. €

+31 %

Vlastný kapitál

38 tis. €

+57 %

Zadlženosť

8,3 %

−15 pp

Hrubá marža

43,9 %

−10 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−1,6 %
823 €872 €−826 €4 434 €14 tis. €14 tis. €202020212022202320242025

Tržby

+18 %
11 tis. €33 tis. €32 tis. €32 tis. €41 tis. €48 tis. €202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

28,0 %

−4,2 pp

Zisk / výnosy

ROA

33,3 %

−11 pp

Rentabilita aktív

ROE

36,3 %

−22 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

10,27

+273 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

16 tis. €

−8,0 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

11,1 %

−5,8 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

32 tis. €

+140 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

35,5 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

11 tis. €202034 tis. €202133 tis. €202232 tis. €202344 tis. €202450 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru32 tis. €32 tis. €41 tis. €48 tis. €
Pridaná hodnota3 995 €15 tis. €22 tis. €21 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti33 tis. €32 tis. €44 tis. €50 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−826 €4 434 €14 tis. €14 tis. €
Daň z príjmov28 €1 085 €2 884 €1 739 €

Aktíva

  • Neobežný majetok6 332 €
  • Obežný majetok36 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie38 tis. €
  • Záväzky3 465 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom10 tis. €21 tis. €32 tis. €42 tis. €
Neobežný majetok7 154 €16 tis. €11 tis. €6 332 €
Dlhodobý hmotný majetok7 154 €16 tis. €11 tis. €6 332 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok3 116 €5 199 €21 tis. €36 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky804 €2 791 €17 tis. €26 tis. €
Finančné účty2 312 €2 408 €3 820 €9 107 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky10 tis. €21 tis. €32 tis. €42 tis. €
Vlastné imanie5 869 €10 tis. €24 tis. €38 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov1 569 €744 €4 956 €19 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−826 €4 434 €14 tis. €14 tis. €
Záväzky4 401 €11 tis. €7 627 €3 465 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky4 401 €11 tis. €7 627 €3 465 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

187 €314 €28 €1 085 €2 884 €1 739 €202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

11 registrovaných činností

  • Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadeníPlatné od streda 22. júla 2020
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od streda 22. júla 2020
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od streda 22. júla 2020
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od streda 22. júla 2020
  • Kuriérske službyPlatné od streda 22. júla 2020
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrickýchPlatné od streda 22. júla 2020
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokPlatné od streda 22. júla 2020
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyPlatné od streda 22. júla 2020
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaPlatné od streda 22. júla 2020
  • Vedenie účtovníctvaPlatné od streda 22. júla 2020

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 2
  • Konateľod streda 22. júla 2020

    Adresa Doľany 460, 90088 Doľany, Slovenská republika

  • Konateľod streda 22. júla 2020

    Adresa Doľany 460, 90088 Doľany, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 22. júla 2020

    Adresa Doľany 460, 90088 Doľany, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 22. júla 2020

    Adresa Doľany 460, 90088 Doľany, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/146561/B
Hlavná činnosť
Elektrická inštalácia
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
ENVIL spol. s r. o.

Sídlo spoločnosti

ENVIL spol. s r. o.

Doľany 460, 900 88 Doľany

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.