Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53167490・Gabajová 28, 01001 Žilina・Založené 2020
Obrat 2025
9 356 €
−17 %Zisk 2025
3 238 €
+66 %Aktíva
9 375 €
+27 %Vlastný kapitál
8 738 €
+26 %Zadlženosť
6,8 %
+1,1 ppHrubá marža
64,8 %
+13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
34,6 %
+17 ppZisk / výnosy
ROA
34,5 %
+8,1 ppRentabilita aktív
ROE
37,1 %
+9,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
14,72
−16 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 605 €
+57 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,2 %
−4,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
8 738 €
+26 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
2,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 79 tis. € | 47 tis. € | 11 tis. € | 9 304 € |
| Pridaná hodnota | 5 860 € | 12 tis. € | 5 797 € | 6 032 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 79 tis. € | 48 tis. € | 11 tis. € | 9 356 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 264 € | 709 € | 1 948 € | 3 238 € |
| Daň z príjmov | 70 € | 125 € | 344 € | 367 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 9 110 € | 7 142 € | 7 367 € | 9 375 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 9 110 € | 7 142 € | 7 367 € | 9 375 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 627 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 7 483 € | 7 142 € | 7 367 € | 9 375 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 9 110 € | 7 142 € | 7 367 € | 9 375 € |
| Vlastné imanie | 5 558 € | 6 267 € | 6 948 € | 8 738 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 294 € | 558 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 264 € | 709 € | 1 948 € | 3 238 € |
| Záväzky | 3 552 € | 875 € | 419 € | 637 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 552 € | 875 € | 419 € | 637 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Gabajová 28, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Gabajová 28, 01001 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.