Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53168046・Hlaváčiková 3106/26, 841 05 Bratislava - mestská časť Karlova Ves・Založené 2020
Obrat 2024
44 tis. €
−11 %Zisk 2024
1 621 €
+1 240 %Aktíva
44 tis. €
−8,9 %Vlastný kapitál
7 002 €
+30 %Zadlženosť
84,1 %
−4,8 ppHrubá marža
14,8 %
+0,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,7 %
+3,4 ppZisk / výnosy
ROA
3,7 %
+3,4 ppRentabilita aktív
ROE
23,2 %
+21 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,19
+70 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 107 €
+444 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,1 %
−46 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
30 tis. €
+11 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
76,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 6 289 € | 14 tis. € | 22 tis. € | 44 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 194 € | 3 900 € | 3 141 € | 6 510 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 6 289 € | 14 tis. € | 49 tis. € | 44 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −330 € | 91 € | 121 € | 1 621 € |
| Daň z príjmov | 105 € | 130 € | 266 € | 486 € |
| Daň z príjmov splatná | 105 € | 130 € | 266 € | 486 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 35 tis. € | 41 tis. € | 48 tis. € | 44 tis. € |
| Neobežný majetok | 31 tis. € | 34 tis. € | 8 662 € | 7 475 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 31 tis. € | 34 tis. € | 8 362 € | 7 175 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 300 € | 300 € | 300 € |
| Obežný majetok | 3 957 € | 6 947 € | 40 tis. € | 37 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 5 346 € | 5 335 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 3 957 € | 1 601 € | 34 tis. € | 37 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 35 tis. € | 41 tis. € | 48 tis. € | 44 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 170 € | 5 261 € | 5 381 € | 7 002 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 25 € | 25 € | 29 € | 35 € |
| HV minulých rokov | 475 € | 145 € | 231 € | 346 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −330 € | 91 € | 121 € | 1 621 € |
| Záväzky | 30 tis. € | 36 tis. € | 43 tis. € | 37 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 30 tis. € | 30 tis. € | 30 tis. € | 30 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 199 € | 5 610 € | 13 tis. € | 7 056 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Hlaváčiková 3106/26, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Adresa Hlaváčiková 3106/26, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 Better Life s. r. o.
Hlaváčiková 3106/26, 841 05 Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.