Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53174437・Tatranská 616/50, 940 02 Nové Zámky・Založené 2020
Obrat 2025
70 tis. €
−72 %Zisk 2025
−18 tis. €
−128 %Aktíva
47 tis. €
−80 %Vlastný kapitál
48 tis. €
−27 %Zadlženosť
-0,7 %
−73 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-25,5 %
−51 ppZisk / výnosy
ROA
-37,9 %
−64 ppRentabilita aktív
ROE
-37,7 %
−135 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
-144,48
−15 195 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−17 tis. €
−121 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-5,7 %
−25 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
47 tis. €
+734 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 7 800 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −6 063 € | −3 941 € | −17 tis. € | −12 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1 413 € | 18 tis. € | 253 tis. € | 70 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −4 917 € | 422 € | 64 tis. € | −18 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 74 € | 15 tis. € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 74 € | 15 tis. € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 229 tis. € | 231 tis. € | 240 tis. € | 47 tis. € |
| Neobežný majetok | 227 tis. € | 221 tis. € | 73 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 227 tis. € | 221 tis. € | 73 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 563 € | 11 tis. € | 167 tis. € | 47 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 1 500 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 1 563 € | 11 tis. € | 167 tis. € | 46 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 108 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 229 tis. € | 231 tis. € | 240 tis. € | 47 tis. € |
| Vlastné imanie | 1 420 € | 1 842 € | 65 tis. € | 48 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 1 337 € | −3 580 € | −3 159 € | 60 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −4 917 € | 422 € | 64 tis. € | −18 tis. € |
| Záväzky | 227 tis. € | 230 tis. € | 174 tis. € | −326 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 152 tis. € | 155 tis. € | 174 tis. € | −326 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 75 tis. € | 75 tis. € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Tatranská 616/50, 94002 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Tatranská 616/50, 94002 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Tatranská 616/50, 94002 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Pohranice 514, 95102 Pohranice, Slovenská republika
Adresa Tatranská 616/50, 94002 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Tatranská 616/50, 94002 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Mostná 13, 94901 Nitra, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
BERITREX s. r. o. v likvidácii
Tatranská 616/50, 940 02 Nové Zámky
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.