Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53177703・Tatranská 616/50, 940 02 Nové Zámky・Založené 2020
Obrat 2025
4 253 €
+99 %Zisk 2025
−3 813 €
−177 %Aktíva
8 664 €
−31 %Vlastný kapitál
646 €
+40 %Zadlženosť
92,5 %
−3,8 ppHrubá marža
-13,5 %
+3,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-89,7 %
−25 ppZisk / výnosy
ROA
-44,0 %
−33 ppRentabilita aktív
ROE
-590,2 %
−291 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,29
−16 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3 473 €
−235 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-9,8 %
+23 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−5 722 €
+28 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-50,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 31 tis. € | 0 € | 2 135 € | 4 200 € |
| Pridaná hodnota | 11 tis. € | −7 410 € | −363 € | −568 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 31 tis. € | 0 € | 2 135 € | 4 253 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 44 € | −8 233 € | −1 377 € | −3 813 € |
| Daň z príjmov | 12 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 12 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 263 € | 13 tis. € | 13 tis. € | 8 664 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 8 333 € | 8 333 € | 6 250 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 8 333 € | 8 333 € | 6 250 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 263 € | 5 057 € | 4 097 € | 2 296 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 217 € | 312 € | 2 562 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 046 € | 4 745 € | 1 535 € | 2 296 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 105 € | 118 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 263 € | 13 tis. € | 13 tis. € | 8 664 € |
| Vlastné imanie | 5 070 € | 1 837 € | 460 € | 646 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 26 € | 70 € | −8 163 € | −6 041 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 44 € | −8 233 € | −1 377 € | −3 813 € |
| Záväzky | 193 € | 12 tis. € | 12 tis. € | 8 018 € |
| Dlhodobé záväzky | 54 € | 53 € | 53 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 139 € | 12 tis. € | 12 tis. € | 8 018 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Tatranská 616/50, 94002 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Tatranská 616/50, 94002 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Pohranice 514, 95102 Pohranice, Slovenská republika
Adresa Tatranská 616/50, 94002 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Tatranská 616/50, 94002 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Mostná 13, 94901 Nitra, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.