Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53179862・Krivánska 6141/13, 97411 Banská Bystrica・Založené 2020
Obrat 2025
23 tis. €
−52 %Zisk 2025
−11 tis. €
−492 %Aktíva
103 tis. €
−10 %Vlastný kapitál
5 487 €
−68 %Zadlženosť
94,7 %
+9,4 ppHrubá marža
-21,8 %
−33 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-50,1 %
−56 ppZisk / výnosy
ROA
-11,1 %
−14 ppRentabilita aktív
ROE
-209,1 %
−226 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,19
−72 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−11 tis. €
−408 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-3,1 %
−22 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−16 tis. €
−149 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
19,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 46 tis. € | 46 tis. € | 45 tis. € | 22 tis. € |
| Pridaná hodnota | 7 295 € | 9 396 € | 5 146 € | −4 799 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 46 tis. € | 47 tis. € | 48 tis. € | 23 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 469 € | 3 785 € | 2 924 € | −11 tis. € |
| Daň z príjmov | 637 € | 1 051 € | 686 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 119 tis. € | 125 tis. € | 115 tis. € | 103 tis. € |
| Neobežný majetok | 108 tis. € | 106 tis. € | 103 tis. € | 100 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 108 tis. € | 106 tis. € | 103 tis. € | 100 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 11 tis. € | 20 tis. € | 13 tis. € | 3 588 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 042 € | 153 € | 3 621 € | 2 150 € |
| Finančné účty | 8 775 € | 20 tis. € | 9 085 € | 1 438 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 119 tis. € | 125 tis. € | 115 tis. € | 103 tis. € |
| Vlastné imanie | 10 tis. € | 14 tis. € | 17 tis. € | 5 487 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 1 692 € | 5 161 € | 8 584 € | 12 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 469 € | 3 785 € | 2 924 € | −11 tis. € |
| Záväzky | 109 tis. € | 111 tis. € | 98 tis. € | 98 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 93 tis. € | 83 tis. € | 79 tis. € | 79 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 17 tis. € | 29 tis. € | 19 tis. € | 19 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Krivánska 6141/13, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Krivánska 6141/13, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Apartments network s. r. o.
Krivánska 6141/13, 97411 Banská Bystrica
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.