Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53184670・Čínska 2532/24, 04013 Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce・Založené 2020
Obrat 2025
306 tis. €
+39 %Zisk 2025
332 €
−92 %Aktíva
292 tis. €
+90 %Vlastný kapitál
45 tis. €
+0,7 %Zadlženosť
84,4 %
+14 ppHrubá marža
17,4 %
+41 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,1 %
−1,7 ppZisk / výnosy
ROA
0,1 %
−2,4 ppRentabilita aktív
ROE
0,7 %
−8,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,15
−34 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 252 €
−55 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
85,3 %
+64 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
25 tis. €
+4,4 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
94,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 130 tis. € | 160 tis. € | 152 tis. € | 259 tis. € |
| Pridaná hodnota | 3 469 € | 50 tis. € | −36 tis. € | 45 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 130 tis. € | 160 tis. € | 220 tis. € | 306 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 114 € | 36 tis. € | 3 919 € | 332 € |
| Daň z príjmov | 248 € | 9 555 € | 1 041 € | 1 920 € |
| Daň z príjmov splatná | 248 € | 9 555 € | 1 041 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 35 tis. € | 115 tis. € | 154 tis. € | 292 tis. € |
| Neobežný majetok | 7 963 € | 36 tis. € | 98 tis. € | 97 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 7 963 € | 36 tis. € | 87 tis. € | 90 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 11 tis. € | 6 517 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 28 tis. € | 79 tis. € | 56 tis. € | 195 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 25 tis. € | 10 tis. € | 138 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 5 537 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 18 tis. € | 48 tis. € | 41 tis. € | 44 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 9 210 € | 6 538 € | 5 339 € | 7 059 € |
| Časové rozlíšenie | 1 € | 37 € | 159 € | 282 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 35 tis. € | 115 tis. € | 154 tis. € | 292 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 292 € | 41 tis. € | 45 tis. € | 45 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −1 822 € | 292 € | 36 tis. € | 40 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 114 € | 36 tis. € | 3 919 € | 332 € |
| Záväzky | 30 tis. € | 74 tis. € | 109 tis. € | 246 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 3 708 € | 31 tis. € | 66 tis. € | 67 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 26 tis. € | 43 tis. € | 32 tis. € | 170 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 10 tis. € | 10 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
41 registrovaných činností
Adresa Čínska 2532/24, 04013 Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce, Slovenská republika
Adresa Čínska 2532/24, 04013 Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
GASTROMALL s. r. o.
Čínska 2532/24, 04013 Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.