Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53187296・Hadovská cesta 6, 945 01 Komárno・Založené 2020
Obrat 2024
435 tis. €
+66 %Zisk 2024
14 tis. €
+438 %Aktíva
67 tis. €
−41 %Vlastný kapitál
21 tis. €
+195 %Zadlženosť
68,5 %
−25 ppHrubá marža
32,6 %
−2,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,2 %
+2,2 ppZisk / výnosy
ROA
20,8 %
+19 ppRentabilita aktív
ROE
66,1 %
+30 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,46
+37 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
18 tis. €
+444 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,0 %
+1,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
21 tis. €
+195 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
66,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 262 tis. € | 435 tis. € |
| Pridaná hodnota | 0 € | −480 € | 93 tis. € | 142 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 262 tis. € | 435 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 0 € | −555 € | 2 612 € | 14 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 696 € | 3 962 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 842 € | 5 349 € | 114 tis. € | 67 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 842 € | 5 349 € | 114 tis. € | 67 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 182 € | 110 tis. € | 62 tis. € |
| Finančné účty | 4 842 € | 5 167 € | 4 253 € | 5 934 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 842 € | 5 167 € | 114 tis. € | 67 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 842 € | 4 287 € | 7 215 € | 21 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −158 € | −158 € | −397 € | 1 715 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 0 € | −555 € | 2 612 € | 14 tis. € |
| Záväzky | 0 € | 880 € | 107 tis. € | 46 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 880 € | 107 tis. € | 46 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Erdő sétány 27, 8225 Szentkirályszabadja, Maďarsko
Adresa Erdő sétány 27, 8225 Szentkirályszabadja, Maďarsko
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.