Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53189507・Staviteľská 1, 83104 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2020
Obrat 2025
20 tis. €
Zisk 2025
5 691 €
+1 306 %Aktíva
12 tis. €
+192 %Vlastný kapitál
9 461 €
+151 %Zadlženosť
21,2 %
+13 ppHrubá marža
60,3 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
29,0 %
Zisk / výnosy
ROA
47,4 %
+59 ppRentabilita aktív
ROE
60,2 %
+73 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,76
−61 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
6 031 €
+4 669 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
5,6 %
+263 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
9 484 €
+152 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1 336,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1 368 € | 0 € | 0 € | 20 tis. € |
| Pridaná hodnota | −519 € | 0 € | 0 € | 12 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1 368 € | 0 € | 0 € | 20 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −627 € | −132 € | −472 € | 5 691 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | — | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 373 € | 4 241 € | 4 109 € | 12 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 373 € | 4 241 € | 4 109 € | 12 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 4 715 € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | — | 0 € |
| Finančné účty | 4 373 € | 4 241 € | 4 109 € | 7 289 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 373 € | 4 241 € | 4 109 € | 12 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 373 € | 4 241 € | 3 769 € | 9 461 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | — | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −627 € | −759 € | −1 230 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −627 € | −132 € | −472 € | 5 691 € |
| Záväzky | 0 € | 0 € | 340 € | 2 543 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 23 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 0 € | 340 € | 2 520 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | — | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 0 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Lipová 1037/29, 90023 Viničné, Slovenská republika
Adresa Malženice 59, 91929 Malženice, Slovenská republika
Adresa Lipová 1037/29, 90023 Viničné, Slovenská republika
Adresa Lipová 1037/29, 90023 Viničné, Slovenská republika
Adresa Malženice 59, 02947 Malženice, Slovenská republika
Adresa Lipová 1037/29, 90023 Viničné, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
SINTERIA s.r.o.
Staviteľská 1, 83104 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.