Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53193202・Štefánikova 28, 071 01 Michalovce・Založené 2020
Obrat 2025
298 tis. €
+5,3 %Zisk 2025
16 tis. €
+36 %Aktíva
223 tis. €
+6,7 %Vlastný kapitál
70 tis. €
+76 %Zadlženosť
68,8 %
−12 ppHrubá marža
13,8 %
+3,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,4 %
+1,2 ppZisk / výnosy
ROA
7,2 %
+1,5 ppRentabilita aktív
ROE
23,2 %
−6,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,62
+14 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
18 tis. €
+32 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,2 %
−2,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
68 tis. €
+45 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
87,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 250 tis. € | 283 tis. € | 241 tis. € | 267 tis. € |
| Pridaná hodnota | 41 tis. € | 54 tis. € | 26 tis. € | 37 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 275 tis. € | 283 tis. € | 283 tis. € | 298 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 076 € | 7 319 € | 12 tis. € | 16 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 1 920 € | 2 034 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 1 920 € | 2 034 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 128 tis. € | 196 tis. € | 209 tis. € | 223 tis. € |
| Neobežný majetok | 72 tis. € | 58 tis. € | 50 tis. € | 46 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 72 tis. € | 58 tis. € | 50 tis. € | 46 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 55 tis. € | 137 tis. € | 159 tis. € | 177 tis. € |
| Zásoby | 39 tis. € | 85 tis. € | 100 tis. € | 116 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 928 € | 42 tis. € | 51 tis. € | 58 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 13 tis. € | 10 tis. € | 7 879 € | 2 555 € |
| Časové rozlíšenie | 137 € | 137 € | 270 € | 270 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 128 tis. € | 196 tis. € | 209 tis. € | 223 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 951 € | 23 tis. € | 40 tis. € | 70 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 366 € | 500 € |
| HV minulých rokov | −30 tis. € | −26 tis. € | −15 tis. € | 11 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 076 € | 7 319 € | 12 tis. € | 16 tis. € |
| Záväzky | 123 tis. € | 173 tis. € | 170 tis. € | 154 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 74 € | 190 € | 235 € |
| Krátkodobé záväzky | 87 tis. € | 84 tis. € | 112 tis. € | 109 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 36 tis. € | 87 tis. € | 56 tis. € | 44 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 740 € | 1 246 € | 1 808 € | 340 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Štefánikova 28, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 28, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.