Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53196945・Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2020
Obrat 2025
175 €
Zisk 2025
−373 €
+34 %Aktíva
10 tis. €
−5,0 %Vlastný kapitál
2 940 €
−11 %Zadlženosť
71,6 %
+2,0 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-213,1 %
Zisk / výnosy
ROA
-3,6 %
+1,6 ppRentabilita aktív
ROE
-12,7 %
+4,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,32
−17 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−33 €
+85 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-1 030,3 %
−879 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−4 940 €
−8,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −175 € | −215 € | −224 € | −120 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 175 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −208 € | −215 € | −564 € | −373 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 182 € | 4 987 € | 11 tis. € | 10 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 2 000 € | 8 000 € | 8 000 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 2 000 € | 8 000 € | 8 000 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 182 € | 2 987 € | 2 882 € | 2 335 € |
| Zásoby | 105 € | 105 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 117 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 4 960 € | 2 882 € | 2 882 € | 2 335 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 182 € | 4 987 € | 11 tis. € | 10 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 093 € | 3 878 € | 3 313 € | 2 940 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −699 € | −907 € | −1 123 € | −1 687 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −208 € | −215 € | −564 € | −373 € |
| Záväzky | 1 089 € | 1 109 € | 7 569 € | 7 395 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 989 € | 989 € | 7 449 € | 7 275 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 100 € | 120 € | 120 € | 120 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Žihľavová 10A, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Kollárova 2099/6, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Žihľavová 10A, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Žihľavová 10A, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Kollárova 2099/6, 90301 Senec, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Yoinmar s. r. o.
Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.