Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53202201・Herlianska 2235/32, 080 06 Prešov・Založené 2020
Obrat 2025
2 833 €
−74 %Zisk 2025
2 737 €
+58 %Aktíva
12 tis. €
+27 %Vlastný kapitál
12 tis. €
+31 %Zadlženosť
0,0 %
−2,5 ppHrubá marža
100,0 %
+81 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
96,6 %
+81 ppZisk / výnosy
ROA
23,4 %
+4,5 ppRentabilita aktív
ROE
23,4 %
+4,1 ppRentabilita vlastného imania
Zisk pred zdanením
2 737 €
+40 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,0 %
−12 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
12 tis. €
+31 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-33,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 24 tis. € | 14 tis. € | 11 tis. € | 2 833 € |
| Pridaná hodnota | 1 274 € | 1 937 € | 2 108 € | 2 833 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 24 tis. € | 14 tis. € | 11 tis. € | 2 833 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 068 € | 1 565 € | 1 733 € | 2 737 € |
| Daň z príjmov | 110 € | 276 € | 227 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 9 760 € | 7 602 € | 9 162 € | 12 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 9 760 € | 7 602 € | 9 162 € | 12 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 7 € | 7 € | 0 € | 113 € |
| Finančné účty | 9 753 € | 7 595 € | 9 162 € | 12 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 9 760 € | 7 602 € | 9 162 € | 12 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 637 € | 7 202 € | 8 935 € | 12 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −431 € | 637 € | 2 202 € | 3 936 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 068 € | 1 565 € | 1 733 € | 2 737 € |
| Záväzky | 4 123 € | 400 € | 227 € | 0 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 123 € | 400 € | 227 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Herlianska 2235/32, 08006 Prešov, Slovenská republika
Adresa Herlianska 2235/32, 08006 Prešov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.