Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

ChapterONE s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 53203461Bajzova 2420/25, 010 01 ŽilinaZaložené 2020

Obrat 2025

209 tis. €

+6,0 %
IČO
53203461
DIČ
2121304306
IČ DPH
SK2121304306, podľa §4, registrácia od pondelok 12. júla 2021
Sídlo
ChapterONE s. r. o.Bajzova 2420/25 010 01 Žilina
Dátum vzniku
sobota 8. augusta 2020
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/75328/L

Zisk 2025

14 tis. €

+94 %

Aktíva

67 tis. €

+45 %

Vlastný kapitál

50 tis. €

+39 %

Zadlženosť

25,5 %

+3,5 pp

Hrubá marža

28,4 %

+1,6 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+94 %
−13 tis. €−3 359 €15 tis. €25 tis. €7 250 €14 tis. €202020212022202320242025

Tržby

+5,6 %
0 €83 tis. €138 tis. €177 tis. €198 tis. €209 tis. €202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

6,7 %

+3,1 pp

Zisk / výnosy

ROA

20,8 %

+5,2 pp

Rentabilita aktív

ROE

28,0 %

+7,9 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

3,30

−38 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

19 tis. €

+90 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

25,8 %

−1,6 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

40 tis. €

+8,1 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

25,9 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

0 €202085 tis. €2021139 tis. €2022184 tis. €2023197 tis. €2024209 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru138 tis. €177 tis. €198 tis. €209 tis. €
Pridaná hodnota46 tis. €53 tis. €53 tis. €59 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti139 tis. €184 tis. €197 tis. €209 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení15 tis. €25 tis. €7 250 €14 tis. €
Daň z príjmov1 773 €3 041 €2 738 €4 885 €

Aktíva

  • Neobežný majetok11 tis. €
  • Obežný majetok57 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie50 tis. €
  • Záväzky17 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom19 tis. €42 tis. €46 tis. €67 tis. €
Neobežný majetok2 506 €2 903 €1 200 €11 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok2 506 €2 903 €1 200 €11 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok16 tis. €39 tis. €45 tis. €57 tis. €
Zásoby1 864 €2 168 €3 207 €3 299 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky3 744 €6 291 €3 796 €5 509 €
Finančné účty11 tis. €31 tis. €38 tis. €48 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky19 tis. €42 tis. €46 tis. €67 tis. €
Vlastné imanie4 026 €29 tis. €36 tis. €50 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov−16 tis. €−1 474 €23 tis. €31 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení15 tis. €25 tis. €7 250 €14 tis. €
Záväzky15 tis. €13 tis. €10 tis. €17 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky7 765 €8 669 €8 502 €17 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé6 956 €4 348 €1 739 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €0 €1 773 €3 041 €2 738 €4 885 €202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie553,27 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

7 registrovaných činností

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od sobota 8. augusta 2020
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od sobota 8. augusta 2020
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachPlatné od sobota 8. augusta 2020
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuPlatné od sobota 8. augusta 2020
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyPlatné od sobota 8. augusta 2020
  • Výroba nápojovPlatné od sobota 8. augusta 2020
  • Výroba potravinárskych výrobkovPlatné od sobota 8. augusta 2020

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 4
  • Konateľod sobota 8. augusta 2020

    Adresa Bajzova 2420/25, 01001 Žilina, Slovenská republika

  • Konateľod sobota 8. augusta 2020

    Adresa Osloboditeľov 3826/17, 01001 Žilina, Slovenská republika

  • Ing. Ján DemkoZaniknuté
    Konateľsobota 8. augusta 2020 – pondelok 24. júna 2024

    Adresa Snežnica 20, 02332 Snežnica, Slovenská republika

  • Konateľsobota 8. augusta 2020 – pondelok 24. júna 2024

    Adresa Gazdova 8307/22A, 01001 Žilina, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 4
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 4. októbra 2022

    Adresa Bajzova 2420/25, 01001 Žilina, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 21. mája 2022

    Adresa Osloboditeľov 3826/17, 01001 Žilina, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Ing. Ján DemkoZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 8. augusta 2020 – pondelok 3. októbra 2022

    Adresa Snežnica 20, 02332 Snežnica, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 8. augusta 2020 – piatok 20. mája 2022

    Adresa Gazdova 8307/22A, 01001 Žilina, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/75328/L
Hlavná činnosť
Reštauračné činnosti
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
ChapterONE s. r. o.

Sídlo spoločnosti

ChapterONE s. r. o.

Bajzova 2420/25, 010 01 Žilina

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.