Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53204808・Kúpeľná 3826/7, 90031 Stupava・Založené 2020
Obrat 2025
28 tis. €
+102 %Zisk 2025
−3 346 €
−211 %Aktíva
34 tis. €
−0,7 %Vlastný kapitál
31 tis. €
−9,8 %Zadlženosť
11,0 %
+9,0 ppHrubá marža
-7,4 %
−59 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-12,1 %
−34 ppZisk / výnosy
ROA
-9,7 %
−18 ppRentabilita aktív
ROE
-10,9 %
−20 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
14,98
−53 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3 006 €
−184 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-11,3 %
−28 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
21 tis. €
+2,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
77,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 26 tis. € | 20 tis. € | 14 tis. € | 21 tis. € |
| Pridaná hodnota | 16 tis. € | 6 350 € | 7 072 € | −1 522 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 26 tis. € | 20 tis. € | 14 tis. € | 28 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 13 tis. € | 5 183 € | 3 002 € | −3 346 € |
| Daň z príjmov | 2 372 € | 1 066 € | 583 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 2 372 € | 1 066 € | 583 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 28 tis. € | 32 tis. € | 35 tis. € | 34 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 13 tis. € | 11 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 13 tis. € | 11 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 28 tis. € | 32 tis. € | 22 tis. € | 23 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 1 433 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 529 € | 2 497 € | 5 441 € | 5 650 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 25 tis. € | 30 tis. € | 16 tis. € | 16 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 8 € | 287 € | 441 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 28 tis. € | 32 tis. € | 35 tis. € | 34 tis. € |
| Vlastné imanie | 26 tis. € | 31 tis. € | 34 tis. € | 31 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 7 189 € | 20 tis. € | 25 tis. € | 28 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 13 tis. € | 5 183 € | 3 002 € | −3 346 € |
| Záväzky | 2 326 € | 1 490 € | 676 € | 3 780 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 4 € | 2 256 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 326 € | 1 490 € | 672 € | 1 524 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Kudlákova 1834/1, 84101 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Nákovná 12367/36B, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Kudlákova 1834/1, 84101 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Nákovná 36B, 84101 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Nákovná 12367/36B, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.