Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

JM innenausbau s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 53205651Grúňanská 1395/172, 02944 RabčaZaložené 2020

Obrat 2025

49 tis. €

−2,0 %
IČO
53205651
DIČ
2121298905
IČ DPH
SK2121298905, podľa §4, registrácia od pondelok 15. júla 2024
Sídlo
JM innenausbau s. r. o.Grúňanská 1395/172 02944 Rabča
Dátum vzniku
štvrtok 30. júla 2020
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/75266/L

Zisk 2025

−7 123 €

−178 175 %

Aktíva

64 tis. €

−16 %

Vlastný kapitál

45 tis. €

−14 %

Zadlženosť

28,8 %

−2,1 pp

Hrubá marža

4,3 %

−25 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−178 175 %
7 783 €17 tis. €21 tis. €1 678 €4 €−7 123 €202020212022202320242025

Tržby

−6,1 %
108 tis. €246 tis. €217 tis. €224 tis. €50 tis. €47 tis. €202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-14,6 %

−15 pp

Zisk / výnosy

ROA

-11,2 %

−11 pp

Rentabilita aktív

ROE

-15,7 %

−16 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

9,43

−4,3 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−6 783 €

−2 072 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-5,0 %

−104 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

40 tis. €

−10 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-15,3 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

108 tis. €2020246 tis. €2021222 tis. €2022225 tis. €202350 tis. €202449 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru217 tis. €224 tis. €50 tis. €47 tis. €
Pridaná hodnota36 tis. €11 tis. €15 tis. €1 996 €
Výnosy z hospodárskej činnosti222 tis. €225 tis. €50 tis. €49 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení21 tis. €1 678 €4 €−7 123 €
Daň z príjmov6 222 €2 468 €340 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok18 tis. €
  • Obežný majetok45 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie45 tis. €
  • Záväzky18 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom74 tis. €53 tis. €76 tis. €64 tis. €
Neobežný majetok14 tis. €6 600 €26 tis. €18 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok14 tis. €6 600 €26 tis. €18 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok61 tis. €46 tis. €50 tis. €45 tis. €
Zásoby0 €29 €65 €54 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky18 tis. €2 666 €5 244 €1 686 €
Finančné účty43 tis. €44 tis. €45 tis. €44 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky74 tis. €53 tis. €76 tis. €64 tis. €
Vlastné imanie51 tis. €52 tis. €52 tis. €45 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov24 tis. €45 tis. €47 tis. €47 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení21 tis. €1 678 €4 €−7 123 €
Záväzky24 tis. €620 €23 tis. €18 tis. €
Dlhodobé záväzky5 228 €0 €18 tis. €14 tis. €
Krátkodobé záväzky18 tis. €620 €5 099 €4 800 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

2 129 €4 578 €6 222 €2 468 €340 €340 €202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie18,15 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

19 registrovaných činností

  • Administratívne službyPlatné od štvrtok 30. júla 2020
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od štvrtok 30. júla 2020
  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od štvrtok 30. júla 2020
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od štvrtok 30. júla 2020
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníPlatné od štvrtok 30. júla 2020
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od štvrtok 30. júla 2020
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od štvrtok 30. júla 2020
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaPlatné od štvrtok 30. júla 2020
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od štvrtok 30. júla 2020
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctvePlatné od štvrtok 30. júla 2020

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod štvrtok 30. júla 2020

    Adresa Oravská Polhora 287, 02947 Oravská Polhora, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 30. júla 2020

    Adresa Oravská Polhora 287, 02947 Oravská Polhora, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/75266/L
Hlavná činnosť
Pilovanie a hobľovanie dreva
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
JM innenausbau s. r. o.

Sídlo spoločnosti

JM innenausbau s. r. o.

Grúňanská 1395/172, 02944 Rabča

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.