Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53209249・Metodova 1454, 90841 Šaštín - Stráže・Založené 2020
Obrat 2024
28 tis. €
+811 %Zisk 2024
6 162 €
+2 085 %Aktíva
27 tis. €
+225 %Vlastný kapitál
11 tis. €
+64 %Zadlženosť
58,4 %
+41 ppHrubá marža
48,7 %
−22 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
22,2 %
+13 ppZisk / výnosy
ROA
23,0 %
+20 ppRentabilita aktív
ROE
55,2 %
+51 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,34
+107 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
7 546 €
+2 173 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
18,3 %
+3,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3 122 €
+249 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
811,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 3 045 € | 28 tis. € |
| Pridaná hodnota | 0 € | 2 152 € | 14 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 3 045 € | 28 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −221 € | 282 € | 6 162 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 50 € | 1 384 € |
| Položka | 2020 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 000 € | 8 243 € | 27 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 5 900 € | 22 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 5 900 € | 22 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 000 € | 2 343 € | 4 455 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 000 € | 2 343 € | 4 455 € |
| Položka | 2020 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 000 € | 8 243 € | 27 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 779 € | 6 795 € | 11 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 1 513 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −221 € | 282 € | 6 162 € |
| Záväzky | 221 € | 1 448 € | 16 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 221 € | 1 448 € | 1 333 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 14 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Fedinova 1140/18, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Mlynské nivy 19100/53, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Štefániková 1085/201, 90801 Kúty, Slovenská republika
Adresa Mlynské nivy 19100/53, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Fedinova 1140/18, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Štefániková 1085/201, 90801 Kúty, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.