Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53209877・Gaštanová 161/11, 955 01 Topoľčany・Založené 2020
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
−3 353 €
+75 %Aktíva
1 783 €
−78 %Vlastný kapitál
−59 tis. €
−6,0 %Zadlženosť
3 437,0 %
+2 656 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-188,1 %
−26 ppRentabilita aktív
ROE
5,6 %
−18 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,03
−83 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3 013 €
+77 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-11,3 %
−8,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−45 tis. €
−7,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
23,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 55 tis. € | 18 tis. € | 24 tis. € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −9 324 € | 155 € | −13 tis. € | −2 346 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 63 tis. € | 19 tis. € | 26 tis. € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −27 tis. € | −8 254 € | −13 tis. € | −3 353 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 25 tis. € | 9 429 € | 8 241 € | 1 783 € |
| Neobežný majetok | 9 400 € | 1 800 € | 1 062 € | 638 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 9 400 € | 1 800 € | 1 062 € | 638 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 15 tis. € | 7 629 € | 7 179 € | 1 145 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 836 € | 5 250 € | 7 012 € | 192 € |
| Finančné účty | 10 tis. € | 2 379 € | 167 € | 953 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 25 tis. € | 9 429 € | 8 241 € | 1 783 € |
| Vlastné imanie | −35 tis. € | −43 tis. € | −56 tis. € | −59 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −13 tis. € | −40 tis. € | −48 tis. € | −61 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −27 tis. € | −8 254 € | −13 tis. € | −3 353 € |
| Záväzky | 59 tis. € | 52 tis. € | 64 tis. € | 61 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 774 € | 500 € | 16 tis. € | 16 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 58 tis. € | 52 tis. € | 49 tis. € | 46 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 150 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Novomeského 516/10, 94911 Nitra, Slovenská republika
Adresa Žltá 3938/3, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Novomeského 516/10, 94911 Nitra, Slovenská republika
Adresa Žltá 3938/3, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.