Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53219724・Tolstého 5, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2020
Obrat 2025
263 tis. €
−94 %Zisk 2025
7 805 €
−100 %Aktíva
3,35 mil. €
−5,6 %Vlastný kapitál
2,49 mil. €
+0,3 %Zadlženosť
25,6 %
−4,4 ppHrubá marža
18,1 %
+86 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,0 %
−42 ppZisk / výnosy
ROA
0,2 %
−53 ppRentabilita aktív
ROE
0,3 %
−76 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,12
+161 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
12 tis. €
−100 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
32,8 %
+9,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
375 tis. €
+431 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-11,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 7,48 mil. € | 9,13 mil. € | 130 tis. € | 263 tis. € |
| Pridaná hodnota | 2,52 mil. € | 3,33 mil. € | −89 tis. € | 48 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 7,55 mil. € | 9,22 mil. € | 4,18 mil. € | 263 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 290 tis. € | 590 tis. € | 1,89 mil. € | 7 805 € |
| Daň z príjmov | 16 tis. € | 109 tis. € | 589 tis. € | 3 809 € |
| Daň z príjmov splatná | 16 tis. € | 109 tis. € | 589 tis. € | 3 809 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2,37 mil. € | 2,57 mil. € | 3,55 mil. € | 3,35 mil. € |
| Neobežný majetok | 1,78 mil. € | 1,61 mil. € | 3,05 mil. € | 2,64 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1,78 mil. € | 1,61 mil. € | 156 tis. € | 95 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 2,9 mil. € | 2,54 mil. € |
| Obežný majetok | 574 tis. € | 938 tis. € | 493 tis. € | 709 tis. € |
| Zásoby | 50 tis. € | 50 tis. € | 312 tis. € | 261 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 432 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 163 tis. € | 236 tis. € | 17 tis. € | 11 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 361 tis. € | 652 tis. € | 164 tis. € | 4 759 € |
| Časové rozlíšenie | 20 tis. € | 18 tis. € | 3 721 € | 3 610 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2,37 mil. € | 2,57 mil. € | 3,55 mil. € | 3,35 mil. € |
| Vlastné imanie | 455 tis. € | 596 tis. € | 2,48 mil. € | 2,49 mil. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | −170 tis. € | 0 € | 590 tis. € | 2,48 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 290 tis. € | 590 tis. € | 1,89 mil. € | 7 805 € |
| Záväzky | 1,92 mil. € | 1,97 mil. € | 1,07 mil. € | 859 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 71 tis. € | 102 tis. € | 460 tis. € | 525 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 784 tis. € | 1,04 mil. € | 606 tis. € | 334 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 807 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 181 tis. € | 807 tis. € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 76 tis. € | 25 tis. € | 220 € | 220 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Mjr. Kašlíka 2067, 25263 Roztoky, Česká republika
Adresa Tlapákova 1196/14, 70030 Ostrava – Hrabůvka, Česká republika
Adresa Mjr. Kašlíka 2067, 25263 Roztoky, Česká republika
Zapísané v OR SR
Pitstop! s. r. o.
Tolstého 5, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.