Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53225643・SNP 24/695, 91927 Dolné Lovčice・Založené 2020
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−420 €
+16 %Aktíva
10 tis. €
−2,1 %Vlastný kapitál
7 338 €
−5,4 %Zadlženosť
26,9 %
+2,5 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-4,2 %
+0,7 ppRentabilita aktív
ROE
-5,7 %
+0,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,72
−9,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−80 €
+50 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-425,0 %
−213 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
7 338 €
−5,4 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−10 tis. €
+2,1 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −100 € | −80 € | −160 € | −80 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −100 € | −80 € | −500 € | −420 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € |
| Vlastné imanie | 8 338 € | 8 258 € | 7 758 € | 7 338 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 2 938 € | 2 838 € | 2 758 € | 2 258 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −100 € | −80 € | −500 € | −420 € |
| Záväzky | 2 000 € | 2 080 € | 2 500 € | 2 700 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 000 € | 2 080 € | 2 500 € | 2 700 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Športová 438/34, 91926 Zavar, Slovenská republika
Adresa Marka Čulena 756/20, 91927 Dolné Lovčice, Slovenská republika
Adresa Športová 438/34, 91926 Zavar, Slovenská republika
Adresa Marka Čulena 756/20, 91927 Dolné Lovčice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.