Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53229754・Romanova 1654/1, 85102 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2021
Obrat 2024
1,52 mil. €
−28 %Zisk 2024
405 €
+104 %Aktíva
520 tis. €
−44 %Vlastný kapitál
5 405 €
−56 %Zadlženosť
92,6 %
−6,1 ppHrubá marža
-11,4 %
−27 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,0 %
+0,6 ppZisk / výnosy
ROA
0,1 %
+1,3 ppRentabilita aktív
ROE
7,5 %
+100 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,95
+9,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 245 €
+149 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
90,5 %
+120 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−23 tis. €
+80 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
34,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 467 tis. € | 1,76 mil. € | 2,1 mil. € | 1,13 mil. € |
| Pridaná hodnota | 157 tis. € | 316 tis. € | 323 tis. € | −129 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 467 tis. € | 1,76 mil. € | 2,11 mil. € | 1,52 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 18 tis. € | 808 € | −11 tis. € | 405 € |
| Daň z príjmov | 4 983 € | 292 € | 2 600 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | — | 3 840 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 181 tis. € | 234 tis. € | 927 tis. € | 520 tis. € |
| Neobežný majetok | 31 tis. € | 31 tis. € | 129 tis. € | 58 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 31 tis. € | 31 tis. € | 129 tis. € | 58 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 150 tis. € | 203 tis. € | 798 tis. € | 450 tis. € |
| Zásoby | 125 tis. € | 193 tis. € | 145 tis. € | 105 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 12 tis. € | 2 649 € | 523 tis. € | 292 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | — | 0 € |
| Finančné účty | 13 tis. € | 6 613 € | 130 tis. € | 54 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 11 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 181 tis. € | 234 tis. € | 927 tis. € | 520 tis. € |
| Vlastné imanie | 65 tis. € | 66 tis. € | 12 tis. € | 5 405 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | — | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 18 tis. € | 18 tis. € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 18 tis. € | 808 € | −11 tis. € | 405 € |
| Záväzky | 116 tis. € | 168 tis. € | 915 tis. € | 482 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 2 946 € |
| Krátkodobé záväzky | 66 tis. € | 123 tis. € | 915 tis. € | 473 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | — | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 5 568 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 33 tis. € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Vietnamská 4626/50, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Vietnamská 4626/50, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Vietnamská 4626/50, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Yakuza MARS, s.r.o.
Romanova 1654/1, 85102 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.