Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53242360・Centrum II 74/9, 01841 Dubnica nad Váhom・Založené 2020
Obrat 2024
41 tis. €
+63 %Zisk 2024
2 215 €
+175 %Aktíva
17 tis. €
+115 %Vlastný kapitál
8 033 €
+38 %Zadlženosť
53,0 %
+26 ppHrubá marža
6,4 %
+2,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,4 %
+2,2 ppZisk / výnosy
ROA
13,0 %
+2,8 ppRentabilita aktív
ROE
27,6 %
+14 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,89
−49 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 606 €
+175 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
8 033 €
+38 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
138,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 7 160 € | 25 tis. € | 41 tis. € |
| Pridaná hodnota | 0 € | 12 € | 948 € | 2 606 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 7 160 € | 25 tis. € | 41 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 0 € | 12 € | 806 € | 2 215 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 142 € | 391 € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | 142 € | 391 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 000 € | 6 590 € | 7 952 € | 17 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 000 € | 6 590 € | 7 952 € | 17 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 000 € | 6 590 € | 7 952 € | 17 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | — | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 000 € | 6 590 € | 7 952 € | 17 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 000 € | 5 012 € | 5 818 € | 8 033 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 12 € | 818 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 0 € | 12 € | 806 € | 2 215 € |
| Záväzky | 0 € | 1 578 € | 2 134 € | 9 070 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 1 578 € | 2 134 € | 9 070 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Centrum II 74/9, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Centrum II 74/9, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.