Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53246641・Voderady 397, 91942 Voderady・Založené 2020
Obrat 2025
10,03 mil. €
−19 %Zisk 2025
43 tis. €
+220 %Aktíva
2,92 mil. €
−40 %Vlastný kapitál
175 tis. €
+33 %Zadlženosť
94,0 %
−3,3 ppHrubá marža
6,0 %
+2,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,4 %
+0,7 ppZisk / výnosy
ROA
1,5 %
+2,2 ppRentabilita aktív
ROE
24,6 %
+52 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,92
−6,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
86 tis. €
+429 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
50,0 %
+87 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−212 tis. €
−195 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 12,66 mil. € | 11,77 mil. € | 11,52 mil. € | 9,93 mil. € |
| Pridaná hodnota | 1,08 mil. € | 367 tis. € | 452 tis. € | 597 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 12,7 mil. € | 11,99 mil. € | 12,41 mil. € | 10,03 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 331 tis. € | −91 tis. € | −36 tis. € | 43 tis. € |
| Daň z príjmov | 102 tis. € | 25 € | 9 649 € | 43 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 112 tis. € | 25 € | 9 649 € | 43 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 7,28 mil. € | 4,48 mil. € | 4,88 mil. € | 2,92 mil. € |
| Neobežný majetok | 315 tis. € | 1,2 mil. € | 246 tis. € | 188 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 315 tis. € | 1,2 mil. € | 246 tis. € | 188 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6,97 mil. € | 3,28 mil. € | 4,64 mil. € | 2,5 mil. € |
| Zásoby | 1,94 mil. € | 548 tis. € | 1,3 mil. € | 727 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 51 tis. € | 51 tis. € | 51 tis. € | 51 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3,14 mil. € | 2,47 mil. € | 2,32 mil. € | 1,02 mil. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 1,84 mil. € | 209 tis. € | 971 tis. € | 698 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 900 € | 59 € | 75 € | 236 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 7,28 mil. € | 4,48 mil. € | 4,88 mil. € | 2,92 mil. € |
| Vlastné imanie | 259 tis. € | 168 tis. € | 132 tis. € | 175 tis. € |
| Základné imanie | 150 tis. € | 150 tis. € | 150 tis. € | 150 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −222 tis. € | 109 tis. € | 17 tis. € | −18 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 331 tis. € | −91 tis. € | −36 tis. € | 43 tis. € |
| Záväzky | 7,02 mil. € | 4,31 mil. € | 4,75 mil. € | 2,75 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 4 250 € | 2 654 € | 4 707 € | 6 345 € |
| Krátkodobé záväzky | 6,99 mil. € | 4,29 mil. € | 4,71 mil. € | 2,71 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 31 tis. € | 15 tis. € | 39 tis. € | 31 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | −708 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Centum dong-ro, Haeundae-gu 9, 48059 Busan, Kórejská republika
Adresa Centum dong-ro, Haeundae-gu 9, 48059 Busan, Kórejská republika
Adresa Jangansandan 9-ro, Jangan-eup, Gijang-gun 190, 46034 Busan, Kórejská republika
Adresa Jangansandan 9-ro, Jangan-eup, Gijang-gun 190, 46034 Busan, Kórejská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.