Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53248147・Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2020
Obrat 2025
782 tis. €
+343 %Zisk 2025
16 tis. €
+134 %Aktíva
79 tis. €
+32 %Vlastný kapitál
23 tis. €
+241 %Zadlženosť
70,7 %
−18 ppHrubá marža
2,7 %
−3,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,1 %
−1,9 ppZisk / výnosy
ROA
20,7 %
+9,1 ppRentabilita aktív
ROE
70,7 %
−32 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,41
+25 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
21 tis. €
+127 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,2 %
−2,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
23 tis. €
+241 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
344,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 750 € | 0 € | 176 tis. € | 782 tis. € |
| Pridaná hodnota | −6 646 € | 0 € | 10 tis. € | 21 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 750 € | 0 € | 176 tis. € | 782 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −6 646 € | 0 € | 6 968 € | 16 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 2 154 € | 4 381 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 7 070 € | 7 070 € | 60 tis. € | 79 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 7 070 € | 7 070 € | 60 tis. € | 79 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 84 € | −6 562 € | 47 tis. € | 79 tis. € |
| Finančné účty | 6 986 € | 14 tis. € | 13 tis. € | 314 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 7 070 € | 7 070 € | 60 tis. € | 79 tis. € |
| Vlastné imanie | −202 € | −202 € | 6 766 € | 23 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | −1 646 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 1 444 € | 1 444 € | −5 202 € | 1 266 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −6 646 € | 0 € | 6 968 € | 16 tis. € |
| Záväzky | 7 272 € | 7 272 € | 53 tis. € | 56 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 7 272 € | 7 272 € | 53 tis. € | 56 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
25 registrovaných činností
Adresa Mierová 16274/183, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Sv. Cyrila a Metoda 25, 90029 Nová Dedinka, Slovenská republika
Adresa Mierová 16274/183, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Sv. Cyrila a Metoda 25, 90029 Nová Dedinka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
NIBEST s. r. o.
Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.