Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53254449・Sládkovičova 495/14, 96501 Žiar nad Hronom・Založené 2020
Obrat 2025
18 tis. €
+27 %Zisk 2025
2 613 €
+3 166 %Aktíva
9 747 €
+17 %Vlastný kapitál
8 884 €
+42 %Zadlženosť
8,9 %
−16 ppHrubá marža
54,4 %
+22 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
14,5 %
+14 ppZisk / výnosy
ROA
26,8 %
+26 ppRentabilita aktív
ROE
29,4 %
+28 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
11,67
+184 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 953 €
+603 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,5 %
−69 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
8 912 €
+41 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
25,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 17 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € | 18 tis. € |
| Pridaná hodnota | 5 266 € | 4 974 € | 4 596 € | 9 795 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 17 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € | 18 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 854 € | 999 € | 80 € | 2 613 € |
| Daň z príjmov | 146 € | 176 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 634 € | 6 567 € | 8 323 € | 9 747 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 634 € | 6 567 € | 8 323 € | 9 747 € |
| Zásoby | 450 € | 450 € | 1 664 € | 1 664 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 9 € | 4 289 € | 4 289 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 175 € | 1 828 € | 2 370 € | 8 083 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 634 € | 6 567 € | 8 323 € | 9 747 € |
| Vlastné imanie | 5 193 € | 6 192 € | 6 271 € | 8 884 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −1 712 € | −307 € | 691 € | 771 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 854 € | 999 € | 80 € | 2 613 € |
| Záväzky | 441 € | 375 € | 2 052 € | 863 € |
| Dlhodobé záväzky | 28 € | 28 € | 28 € | 28 € |
| Krátkodobé záväzky | 413 € | 347 € | 2 024 € | 835 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
22 registrovaných činností
Adresa Sládkovičova 495/14, 96501 Žiar nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Kuzmányho 143/24, 96622 Lutila, Slovenská republika
Adresa Sládkovičova 495/14, 96501 Žiar nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Sládkovičova 495/14, 96501 Žiar nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Kuzmányho 143/24, 96622 Lutila, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.