Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53257057・Sokolovská 10, 04011 Košice - mestská časť Západ・Založené 2020
Obrat 2023
134 tis. €
+59 %Zisk 2023
1 311 €
−60 %Aktíva
28 tis. €
−16 %Vlastný kapitál
7 728 €
+20 %Zadlženosť
72,5 %
−8,4 ppHrubá marža
7,6 %
−18 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,0 %
−2,9 ppZisk / výnosy
ROA
4,7 %
−5,2 ppRentabilita aktív
ROE
17,0 %
−34 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
18,74
+109 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 660 €
−55 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
+11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
27 tis. €
−11 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
153,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 8 168 € | 54 tis. € | 84 tis. € | 134 tis. € |
| Pridaná hodnota | 166 € | 8 704 € | 22 tis. € | 10 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 8 168 € | 54 tis. € | 84 tis. € | 134 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −884 € | −1 001 € | 3 302 € | 1 311 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 377 € | 349 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 632 € | 11 tis. € | 34 tis. € | 28 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 632 € | 11 tis. € | 34 tis. € | 28 tis. € |
| Zásoby | 860 € | 5 429 € | 10 tis. € | 9 432 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 200 € | 2 238 € | 1 800 € | 17 tis. € |
| Finančné účty | 3 572 € | 2 904 € | 22 tis. € | 1 935 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 632 € | 11 tis. € | 34 tis. € | 28 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 116 € | 3 115 € | 6 417 € | 7 728 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −884 € | −1 885 € | 1 417 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −884 € | −1 001 € | 3 302 € | 1 311 € |
| Záväzky | 1 516 € | 7 456 € | 27 tis. € | 20 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 4 € | 39 € | 91 € | 114 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 512 € | 7 417 € | 3 749 € | 1 497 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 23 tis. € | 19 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
22 registrovaných činností
Adresa Str. Zsögöd nr. 57, 537240 Jud.HR Sat.Praid (Com.Praid), Rumunsko
Adresa č. d. 174, 94701 Martovce, Slovenská republika
Adresa Str. Zsögöd nr. 57, 537240 Jud. HR Sat. Praid (Com. Praid), Rumunsko
Adresa č. d. 174, 94701 Martovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Meszar-Bau s. r. o.
Sokolovská 10, 04011 Košice - mestská časť Západ
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.