Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53264100・Trenčianska 1763/46, 821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2020
Obrat 2025
43 tis. €
−13 %Zisk 2025
−12 tis. €
−1 176 %Aktíva
2 037 €
−79 %Vlastný kapitál
−2 635 €
−129 %Zadlženosť
229,4 %
+224 ppHrubá marža
-25,0 %
−29 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-26,8 %
−29 ppZisk / výnosy
ROA
-571,3 %
−583 ppRentabilita aktív
ROE
441,7 %
+430 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,44
−98 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−11 tis. €
−895 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-3,0 %
−27 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−2 635 €
−129 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
123,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 4 315 € | 57 tis. € | 50 tis. € | 43 tis. € |
| Pridaná hodnota | 2 005 € | 1 917 € | 2 215 € | −11 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 4 315 € | 57 tis. € | 50 tis. € | 43 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 704 € | 1 217 € | 1 082 € | −12 tis. € |
| Daň z príjmov | 301 € | 552 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 7 005 € | 8 992 € | 9 506 € | 2 037 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 7 005 € | 8 992 € | 9 506 € | 2 037 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 945 € | 5 849 € | 960 € | 960 € |
| Finančné účty | 6 060 € | 3 143 € | 8 546 € | 1 077 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 7 005 € | 8 992 € | 9 506 € | 2 037 € |
| Vlastné imanie | 6 704 € | 7 921 € | 9 003 € | −2 635 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 1 204 € | 2 421 € | 3 503 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 704 € | 1 217 € | 1 082 € | −12 tis. € |
| Záväzky | 301 € | 1 071 € | 503 € | 4 672 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 301 € | 1 071 € | 503 € | 4 672 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Trenčianska 1763/46, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Budovateľská 1060/18, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Mudroňova 1666/9, 02001 Púchov, Slovenská republika
Adresa Trenčianska 1763/46, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Trenčianska 1763/46, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Budovateľská 1060/18, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Budovateľská 1060/18, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Bajkalská 5/A, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
MLOCK-SK spol. s.r.o.
Trenčianska 1763/46, 821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.