Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53264690・SNP 777/49, 90501 Senica・Založené 2020
Obrat 2024
12 tis. €
−31 %Zisk 2024
1 639 €
−42 %Aktíva
10 tis. €
+47 %Vlastný kapitál
9 851 €
+20 %Zadlženosť
5,2 %
+21 ppHrubá marža
46,6 %
+22 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
13,4 %
−2,7 ppZisk / výnosy
ROA
15,8 %
−24 ppRentabilita aktív
ROE
16,6 %
−18 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
19,41
+410 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 979 €
−41 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
17,2 %
+2,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
9 851 €
+20 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
135,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 434 € | 9 627 € | 18 tis. € | 12 tis. € |
| Pridaná hodnota | −2 242 € | 1 988 € | 4 429 € | 5 709 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2 478 € | 11 tis. € | 18 tis. € | 12 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −523 € | 1 652 € | 2 849 € | 1 639 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 292 € | 503 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 3 531 € | 3 714 € | 7 081 € | 10 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 3 531 € | 3 714 € | 7 081 € | 10 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 214 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 2 317 € | 3 714 € | 7 081 € | 10 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 3 531 € | 3 714 € | 7 081 € | 10 tis. € |
| Vlastné imanie | 3 419 € | 5 071 € | 8 212 € | 9 851 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −1 058 € | −1 581 € | 363 € | 3 212 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −523 € | 1 652 € | 2 849 € | 1 639 € |
| Záväzky | 112 € | −1 357 € | −1 131 € | 535 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 112 € | −1 357 € | −1 131 € | 535 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa SNP 777/49, 90501 Senica, Slovenská republika
Adresa SNP 777/49, 90501 Senica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.