Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53277368・Gaštanový rad 4542/1B, 929 01 Dunajská Streda・Založené 2020
Obrat 2025
1,06 mil. €
+173 %Zisk 2025
16 tis. €
−66 %Aktíva
575 tis. €
+11 %Vlastný kapitál
406 tis. €
+4,0 %Zadlženosť
29,4 %
+4,7 ppHrubá marža
8,5 %
−14 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,5 %
−10 ppZisk / výnosy
ROA
2,7 %
−6,1 ppRentabilita aktív
ROE
3,9 %
−7,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,30
−6,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
20 tis. €
−66 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
105 tis. €
−32 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
110,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 114 tis. € | 373 tis. € | 388 tis. € | 1,06 mil. € |
| Pridaná hodnota | 2 814 € | 7 170 € | 86 tis. € | 90 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 114 tis. € | 373 tis. € | 388 tis. € | 1,06 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 114 € | 711 € | 46 tis. € | 16 tis. € |
| Daň z príjmov | 562 € | 189 € | 12 tis. € | 4 182 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 82 tis. € | 272 tis. € | 518 tis. € | 575 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 256 tis. € | 389 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 256 tis. € | 389 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 82 tis. € | 272 tis. € | 262 tis. € | 186 tis. € |
| Zásoby | 32 tis. € | 116 tis. € | 92 tis. € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 2 500 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 18 tis. € | 134 tis. € | 158 tis. € | 159 tis. € |
| Finančné účty | 32 tis. € | 19 tis. € | 11 tis. € | 28 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 82 tis. € | 272 tis. € | 518 tis. € | 575 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 114 € | 7 825 € | 390 tis. € | 406 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 2 114 € | 2 825 € | 49 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 114 € | 711 € | 46 tis. € | 16 tis. € |
| Záväzky | 75 tis. € | 264 tis. € | 128 tis. € | 169 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 23 € | 21 tis. € | 36 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 75 tis. € | 254 tis. € | 107 tis. € | 81 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 10 tis. € | 0 € | 52 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
26 registrovaných činností
Adresa Novojelčanská 817/33, 92523 Jelka, Slovenská republika
Adresa Osiková 20, 01007 Žilina, Slovenská republika
Adresa Novojelčanská 817/33, 92523 Jelka, Slovenská republika
Adresa Grösslingová 17, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
ProDevelop s. r. o.
Gaštanový rad 4542/1B, 929 01 Dunajská Streda
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.