Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53283091・Tallerova 4, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2020
Obrat 2025
2 450 €
+53 %Zisk 2025
−564 €
−146 %Aktíva
6 549 €
−7,4 %Vlastný kapitál
5 652 €
−9,1 %Zadlženosť
13,7 %
+1,5 ppHrubá marža
-7,2 %
−106 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-23,0 %
−99 ppZisk / výnosy
ROA
-8,6 %
−26 ppRentabilita aktív
ROE
-10,0 %
−30 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
19,26
−7,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−224 €
−114 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-151,8 %
−174 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
6 209 €
−7,8 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
53,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 1 600 € | 2 450 € |
| Pridaná hodnota | 0 € | 0 € | 1 576 € | −177 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 1 600 € | 2 450 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 0 € | 0 € | 1 216 € | −564 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 000 € | 5 000 € | 7 076 € | 6 549 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 000 € | 5 000 € | 7 076 € | 6 549 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 000 € | 5 000 € | 7 076 € | 6 549 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 000 € | 5 000 € | 7 076 € | 6 549 € |
| Vlastné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 6 216 € | 5 652 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 0 € | 1 216 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 0 € | 0 € | 1 216 € | −564 € |
| Záväzky | 0 € | 0 € | 860 € | 897 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 520 € | 557 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
26 registrovaných činností
Adresa Střimelická 2503, 14100 Praha, Česká republika
Adresa Osiková 20, 01007 Žilina, Slovenská republika
Adresa Michelská 18/12a, 14000 Praha 4, Česká republika
Adresa Grösslingová 17, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Coders Lab SK s. r. o.
Tallerova 4, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.