Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53285263・Jurkovičova 411/27, 94911 Nitra・Založené 2020
Obrat 2025
61 tis. €
−73 %Zisk 2025
8 552 €
+121 %Aktíva
88 tis. €
−30 %Vlastný kapitál
25 tis. €
+52 %Zadlženosť
71,3 %
−16 ppHrubá marža
62,3 %
+43 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
13,9 %
+12 ppZisk / výnosy
ROA
9,8 %
+6,7 ppRentabilita aktív
ROE
34,0 %
+11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,63
−51 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
9 528 €
+94 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,2 %
−11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
20 tis. €
−66 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-7,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 205 tis. € | 288 tis. € | 222 tis. € | 60 tis. € |
| Pridaná hodnota | 20 tis. € | 34 tis. € | 43 tis. € | 38 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 205 tis. € | 288 tis. € | 223 tis. € | 61 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 335 € | 1 098 € | 3 878 € | 8 552 € |
| Daň z príjmov | 89 € | 316 € | 1 030 € | 976 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 110 tis. € | 248 tis. € | 126 tis. € | 88 tis. € |
| Neobežný majetok | 59 tis. € | 38 tis. € | 44 tis. € | 36 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 59 tis. € | 38 tis. € | 44 tis. € | 36 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 52 tis. € | 210 tis. € | 82 tis. € | 51 tis. € |
| Zásoby | 24 tis. € | 169 tis. € | 22 tis. € | 37 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 12 tis. € | 13 tis. € |
| Finančné účty | 28 tis. € | 41 tis. € | 48 tis. € | 2 049 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 110 tis. € | 248 tis. € | 126 tis. € | 88 tis. € |
| Vlastné imanie | 12 tis. € | 13 tis. € | 17 tis. € | 25 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 6 211 € | 6 112 € | 7 212 € | 11 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 335 € | 1 098 € | 3 878 € | 8 552 € |
| Záväzky | 98 tis. € | 235 tis. € | 109 tis. € | 62 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 29 tis. € | 25 tis. € | 42 tis. € | 31 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 70 tis. € | 158 tis. € | 25 tis. € | 32 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 53 tis. € | 42 tis. € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Novomeského 508/63, 94911 Nitra, Slovenská republika
Adresa Novomeského 508/63, 94911 Nitra, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.