Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53291930・Hasičská 111, 911 01 Trenčín・Založené 2020
Obrat 2023
85 tis. €
−47 %Zisk 2023
−2 908 €
−832 %Aktíva
1 559 €
−98 %Vlastný kapitál
1 533 €
−65 %Zadlženosť
1,7 %
−93 ppHrubá marža
-0,5 %
−3,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-3,4 %
−3,7 ppZisk / výnosy
ROA
-186,5 %
−187 ppRentabilita aktív
ROE
-189,7 %
−199 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
59,96
+5 580 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−2 908 €
−678 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
−21 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1 533 €
−65 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-48,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 324 tis. € | 160 tis. € | 85 tis. € |
| Pridaná hodnota | −20 € | 3 046 € | 3 907 € | −454 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 324 tis. € | 160 tis. € | 85 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −256 € | −621 € | 397 € | −2 908 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 106 € | 0 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 241 tis. € | 159 tis. € | 84 tis. € | 1 559 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 241 tis. € | 159 tis. € | 84 tis. € | 1 559 € |
| Zásoby | 211 tis. € | 70 tis. € | 84 tis. € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 15 tis. € | −500 € | 0 € |
| Finančné účty | 30 tis. € | 74 tis. € | 357 € | 1 559 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 241 tis. € | 159 tis. € | 84 tis. € | 1 559 € |
| Vlastné imanie | 4 744 € | 4 124 € | 4 441 € | 1 533 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −255 € | −956 € | −559 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −256 € | −621 € | 397 € | −2 908 € |
| Záväzky | 236 tis. € | 155 tis. € | 80 tis. € | 26 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 236 tis. € | 155 tis. € | 80 tis. € | 26 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Horné Naštice 65, 95641 Horné Naštice, Slovenská republika
Adresa Agátová 4302/2, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Global Gateway 8, Rue de la Perle, Province Mahé, Seychelská republika
Adresa Horné Naštice 65, 95641 Horné Naštice, Slovenská republika
Adresa Agátová 4302/2, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.