Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53292413・Sídlisko Lúky 2117/38A, 95201 Vráble・Založené 2020
Obrat 2025
8 710 €
−11 %Zisk 2025
−2 046 €
−457 %Aktíva
9 333 €
−13 %Vlastný kapitál
−2 715 €
−306 %Zadlženosť
129,1 %
+23 ppHrubá marža
6,4 %
−9,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-23,5 %
−20 ppZisk / výnosy
ROA
-21,9 %
−19 ppRentabilita aktív
ROE
75,4 %
+21 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
15,23
−3,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 706 €
−6 219 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-19,9 %
+1 239 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
7 272 €
−9,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-8,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3 713 € | 5 321 € | 8 968 € | 8 710 € |
| Pridaná hodnota | −1 930 € | 431 € | 1 415 € | 561 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3 919 € | 5 321 € | 9 734 € | 8 710 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 266 € | −1 699 € | −367 € | −2 046 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 12 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € | 9 333 € |
| Neobežný majetok | 3 350 € | 2 750 € | 2 150 € | 1 550 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 3 350 € | 2 750 € | 2 150 € | 1 550 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 9 028 € | 8 447 € | 8 576 € | 7 783 € |
| Zásoby | 8 670 € | 8 353 € | 8 523 € | 7 430 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 358 € | 94 € | 53 € | 353 € |
| Časové rozlíšenie | 25 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 12 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € | 9 333 € |
| Vlastné imanie | 1 397 € | −302 € | −669 € | −2 715 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −337 € | −3 603 € | −5 302 € | −5 669 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 266 € | −1 699 € | −367 € | −2 046 € |
| Záväzky | 11 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € | 12 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 10 tis. € | 10 tis. € | 11 tis. € | 12 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 1 006 € | 1 198 € | 544 € | 511 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Dyčka 222, 95201 Vráble, Slovenská republika
Adresa Tesáre nad Žitavou, Lúčna 409/3, 95176 Tesárske Mlyňany, Slovenská republika
Adresa M. Benku 3705/13, 95301 Zlaté Moravce, Slovenská republika
Adresa Tesáre nad Žitavou, Lúčna 409/3, 95176 Tesárske Mlyňany, Slovenská republika
Adresa Dyčka 222, 95201 Vráble, Slovenská republika
Adresa Tesáre nad Žitavou, Lúčna 409/3, 95176 Tesárske Mlyňany, Slovenská republika
Adresa Tesáre nad Žitavou, Lúčna 409/3, 95176 Tesárske Mlyňany, Slovenská republika
Adresa M. Benku 3705/13, 95301 Zlaté Moravce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.