Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

MM Penxa s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 53301234Železničná 114/25, 05952 Veľká LomnicaZaložené 2020

Obrat 2024

21 tis. €

+521 %
IČO
53301234
DIČ
2121337548
IČ DPH
Sídlo
MM Penxa s.r.o.Železničná 114/25 05952 Veľká Lomnica
Dátum vzniku
štvrtok 1. októbra 2020
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Prešov, Sro/41012/P

Zisk 2024

2 324 €

+435 %

Aktíva

23 tis. €

+259 %

Vlastný kapitál

6 039 €

+58 %

Zadlženosť

73,3 %

+34 pp

Hrubá marža

26,5 %

+24 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+435 %
−300 €−129 €−61 €−694 €2 324 €20202021202220232024

Tržby

+521 %
80 €9 362 €10 tis. €3 386 €21 tis. €20202021202220232024

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

11,1 %

+32 pp

Zisk / výnosy

ROA

10,3 %

+21 pp

Rentabilita aktív

ROE

38,5 %

+57 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

3,42

+35 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

2 752 €

+497 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

15,6 %

+16 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

6 937 €

+82 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

302,6 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

80 €20209 362 €202110 tis. €20223 386 €202321 tis. €2024

Výkaz ziskov a strát

Položka2021202220232024
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru9 362 €10 tis. €3 386 €21 tis. €
Pridaná hodnota424 €1 142 €97 €5 561 €
Výnosy z hospodárskej činnosti9 362 €10 tis. €3 386 €21 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−129 €−61 €−694 €2 324 €
Daň z príjmov0 €63 €0 €428 €

Aktíva

  • Neobežný majetok13 tis. €
  • Obežný majetok9 799 €

Pasíva

  • Vlastné imanie6 039 €
  • Záväzky17 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2021202220232024
Majetok celkom6 002 €11 tis. €6 303 €23 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €13 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €13 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok6 002 €11 tis. €6 303 €9 799 €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €356 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky0 €24 €730 €985 €
Finančné účty6 002 €11 tis. €5 573 €8 814 €

Pasíva

Položka2021202220232024
Spolu vlastné imanie a záväzky6 002 €11 tis. €6 303 €23 tis. €
Vlastné imanie4 571 €4 510 €3 816 €6 039 €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov−300 €−429 €−490 €−1 285 €
HV za účtovné obdobie po zdanení−129 €−61 €−694 €2 324 €
Záväzky1 431 €6 883 €2 487 €17 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €−37 €0 €14 tis. €
Krátkodobé záväzky1 431 €6 920 €2 487 €2 862 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €0 €63 €0 €428 €20202021202220232024
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

37 registrovaných činností

  • Podriadený finančný agent v sektore poistenia a zaistenia, kapitálového trhu, prijímania vkladov, poskytovania úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov, doplnkového dôchodkového sporenia a starobného dôchodkového sporeniaPlatné od piatok 1. augusta 2025
  • Administratívne službyPlatné od štvrtok 1. októbra 2020
  • Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadeníPlatné od štvrtok 1. októbra 2020
  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od štvrtok 1. októbra 2020
  • Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémovPlatné od štvrtok 1. októbra 2020
  • Dizajnérske činnostiPlatné od štvrtok 1. októbra 2020
  • Fotografické službyPlatné od štvrtok 1. októbra 2020
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníPlatné od štvrtok 1. októbra 2020
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od štvrtok 1. októbra 2020
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od štvrtok 1. októbra 2020

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 4
  • Konateľod piatok 20. októbra 2023

    Adresa Nad traťou 1468/22, 06001 Kežmarok, Slovenská republika

  • Konateľštvrtok 1. októbra 2020 – pondelok 17. apríla 2023

    Adresa Tatranská 208/89, 05952 Veľká Lomnica, Slovenská republika

  • Michal PenxaZaniknuté
    Konateľštvrtok 1. októbra 2020 – pondelok 17. apríla 2023

    Adresa Tatranská 208/89, 05952 Veľká Lomnica, Slovenská republika

  • Michal PenxaZaniknuté
    Konateľštvrtok 1. októbra 2020 – štvrtok 31. júla 2025

    Adresa Nad traťou 1468/22, 06001 Kežmarok, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 6
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 1. augusta 2025

    Adresa Nad traťou 1468/22, 06001 Kežmarok, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 28. októbra 2023 – štvrtok 31. júla 2025

    Adresa Nad traťou 1468/22, 06001 Kežmarok, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Michal PenxaZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 28. októbra 2023 – štvrtok 31. júla 2025

    Adresa Nad traťou 1468/22, 06001 Kežmarok, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Michal PenxaZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 18. apríla 2023 – piatok 27. októbra 2023

    Adresa Nad traťou 1468/22, 06001 Kežmarok, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 1. októbra 2020 – pondelok 17. apríla 2023

    Adresa Tatranská 208/89, 05952 Veľká Lomnica, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Michal PenxaZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 1. októbra 2020 – pondelok 17. apríla 2023

    Adresa Tatranská 208/89, 05952 Veľká Lomnica, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Prešov
Číslo zápisu
Sro/41012/P
Hlavná činnosť
Turistické a iné krátkodobé ubytovanie
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
MM Penxa s.r.o.

Sídlo spoločnosti

MM Penxa s.r.o.

Železničná 114/25, 05952 Veľká Lomnica

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.