Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53301498・Hasičská 111/5, 911 01 Trenčín・Založené 2020
Obrat 2023
23 tis. €
+485 %Zisk 2023
3 334 €
+149 %Aktíva
1 222 €
−34 %Vlastný kapitál
−2 140 €
+61 %Zadlženosť
275,1 %
−122 ppHrubá marža
15,6 %
+187 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
14,4 %
+186 ppZisk / výnosy
ROA
272,8 %
+642 ppRentabilita aktív
ROE
-155,8 %
−280 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,36
+44 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 334 €
+149 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−2 140 €
+61 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1 568,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 5 € | 373 € | 3 964 € | 23 tis. € |
| Pridaná hodnota | −2 864 € | −774 € | −6 796 € | 3 629 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5 € | 373 € | 3 964 € | 23 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 902 € | −774 € | −6 796 € | 3 334 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2 148 € | 1 374 € | 1 841 € | 1 222 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 148 € | 1 374 € | 1 841 € | 1 222 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 728 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 169 € | 169 € | 169 € |
| Finančné účty | 2 148 € | 1 205 € | 944 € | 1 053 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2 148 € | 1 374 € | 1 841 € | 1 222 € |
| Vlastné imanie | 2 098 € | 1 324 € | −5 472 € | −2 140 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −2 902 € | −3 676 € | −10 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 902 € | −774 € | −6 796 € | 3 334 € |
| Záväzky | 50 € | 50 € | 7 313 € | 3 362 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 0 € | 7 313 € | 3 362 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 50 € | 50 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Vlárska 299/18, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Slatina nad Bebravou 118, 95653 Slatina nad Bebravou, Slovenská republika
Adresa Slatina nad Bebravou 118, 95653 Slatina nad Bebravou, Slovenská republika
Adresa Vlárska 299/18, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Vlárska 299, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.