Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53302125・Smolenická 3136/1, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2020
Obrat 2025
50 tis. €
Zisk 2025
3 123 €
+503 %Aktíva
13 tis. €
+148 %Vlastný kapitál
7 849 €
+66 %Zadlženosť
37,4 %
+31 ppHrubá marža
28,0 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
6,3 %
Zisk / výnosy
ROA
24,9 %
+40 ppRentabilita aktív
ROE
39,8 %
+56 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,89
−94 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 470 €
+900 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
+88 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−494 €
−110 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 48 tis. € | 0 € | 50 tis. € |
| Pridaná hodnota | 0 € | 15 tis. € | −319 € | 14 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 48 tis. € | 0 € | 50 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 0 € | 12 tis. € | −774 € | 3 123 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 2 088 € | 340 € | 347 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 671 € | 19 tis. € | 5 066 € | 13 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 8 402 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 8 402 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 671 € | 19 tis. € | 5 066 € | 4 141 € |
| Zásoby | 0 € | 17 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 244 € |
| Finančné účty | 4 671 € | 19 tis. € | 5 066 € | 3 897 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 671 € | 19 tis. € | 5 066 € | 13 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 671 € | 17 tis. € | 4 726 € | 7 849 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −329 € | −329 € | 0 € | −774 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 0 € | 12 tis. € | −774 € | 3 123 € |
| Záväzky | 0 € | 2 342 € | 340 € | 4 694 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 59 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 2 342 € | 340 € | 4 635 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Smolenická 3136/1, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Krajná 2157/3, 90031 Stupava, Slovenská republika
Adresa Smolenická 3136/1, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Krajná 2157/3, 90031 Stupava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
THURISAZ Gastro s. r. o.
Smolenická 3136/1, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.