Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53304055・Oščadnica 122, 023 01 Oščadnica・Založené 2020
Obrat 2025
57 tis. €
−0,4 %Zisk 2025
11 tis. €
+76 %Aktíva
27 tis. €
+23 %Vlastný kapitál
25 tis. €
+78 %Zadlženosť
6,5 %
−29 ppHrubá marža
26,4 %
+9,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
19,1 %
+8,3 ppZisk / výnosy
ROA
40,9 %
+12 ppRentabilita aktív
ROE
43,7 %
−0,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
15,43
+443 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
12 tis. €
+67 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,2 %
−4,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
25 tis. €
+78 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
95,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 32 tis. € | 50 tis. € | 57 tis. € | 57 tis. € |
| Pridaná hodnota | 2 864 € | 1 261 € | 9 638 € | 15 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 32 tis. € | 50 tis. € | 57 tis. € | 57 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 883 € | −366 € | 6 174 € | 11 tis. € |
| Daň z príjmov | 288 € | 269 € | 1 090 € | 1 238 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 573 € | 9 426 € | 22 tis. € | 27 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 1 500 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 1 500 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 573 € | 7 926 € | 22 tis. € | 27 tis. € |
| Zásoby | 1 975 € | 1 613 € | 1 502 € | 1 751 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 838 € | 3 006 € | 5 002 € | 2 568 € |
| Finančné účty | 5 760 € | 3 307 € | 15 tis. € | 22 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 573 € | 9 426 € | 22 tis. € | 27 tis. € |
| Vlastné imanie | 8 194 € | 7 829 € | 14 tis. € | 25 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 1 197 € | 3 081 € | 2 714 € | 8 889 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 883 € | −366 € | 6 174 € | 11 tis. € |
| Záväzky | 379 € | 1 597 € | 7 612 € | 1 725 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 379 € | 1 597 € | 7 612 € | 1 725 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Borová 3204/30, 01007 Žilina, Slovenská republika
Adresa Oščadnica 1326, 02301 Oščadnica, Slovenská republika
Adresa Borová 3204/30, 01007 Žilina, Slovenská republika
Adresa Oščadnica 1326, 02301 Oščadnica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.