Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53307771・Veľké Leváre 996, 908 73 Veľké Leváre・Založené 2020
Obrat 2025
25 tis. €
−54 %Zisk 2025
−6 252 €
−401 %Aktíva
12 tis. €
−10 %Vlastný kapitál
418 €
+105 %Zadlženosť
96,6 %
−64 ppHrubá marža
1,1 %
−33 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-25,3 %
−29 ppZisk / výnosy
ROA
-50,7 %
−66 ppRentabilita aktív
ROE
-1 495,7 %
−1 471 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,95
+81 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−5 912 €
−295 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-5,8 %
−37 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−623 €
+94 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
126,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 19 tis. € | 13 tis. € | 50 tis. € | 24 tis. € |
| Pridaná hodnota | −1 843 € | −8 663 € | 17 tis. € | 268 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 19 tis. € | 13 tis. € | 54 tis. € | 25 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 889 € | −12 tis. € | 2 076 € | −6 252 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 960 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 10 tis. € | 6 015 € | 14 tis. € | 12 tis. € |
| Neobežný majetok | 5 955 € | 4 128 € | 2 301 € | 1 085 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 5 955 € | 4 128 € | 2 301 € | 1 085 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 220 € | 1 887 € | 11 tis. € | 11 tis. € |
| Zásoby | 498 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 624 € | 977 € | 3 749 € | 5 042 € |
| Finančné účty | 2 098 € | 910 € | 7 680 € | 6 199 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 10 tis. € | 6 015 € | 14 tis. € | 12 tis. € |
| Vlastné imanie | 1 520 € | −10 tis. € | −8 330 € | 418 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 409 € | −3 480 € | −15 tis. € | −13 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 889 € | −12 tis. € | 2 076 € | −6 252 € |
| Záväzky | 8 655 € | 16 tis. € | 22 tis. € | 12 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 208 € | 44 € |
| Krátkodobé záväzky | 8 531 € | 16 tis. € | 22 tis. € | 12 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 124 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Veľké Leváre 996, 90873 Veľké Leváre, Slovenská republika
Adresa Veľké Leváre 996, 90873 Veľké Leváre, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.