Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53318773・Mateja Tučku 327/20, 95112 Ivanka pri Nitre・Založené 2020
Obrat 2025
37 tis. €
−58 %Zisk 2025
8 631 €
+303 %Aktíva
74 tis. €
+21 %Vlastný kapitál
50 tis. €
+21 %Zadlženosť
33,1 %
−0,1 ppHrubá marža
36,0 %
+31 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
23,5 %
+21 ppZisk / výnosy
ROA
11,6 %
+8,1 ppRentabilita aktív
ROE
17,3 %
+12 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
77,55
+21 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
9 590 €
+209 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−21 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
73 tis. €
+21 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
73,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 32 tis. € | 48 tis. € | 87 tis. € | 37 tis. € |
| Pridaná hodnota | 29 tis. € | 7 411 € | 4 247 € | 13 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 32 tis. € | 48 tis. € | 87 tis. € | 37 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 25 tis. € | 6 211 € | 2 144 € | 8 631 € |
| Daň z príjmov | 4 355 € | 1 096 € | 960 € | 959 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 37 tis. € | 41 tis. € | 62 tis. € | 74 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 37 tis. € | 41 tis. € | 62 tis. € | 74 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 33 tis. € | 59 tis. € | 71 tis. € |
| Finančné účty | 37 tis. € | 7 705 € | 2 859 € | 3 832 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 37 tis. € | 41 tis. € | 62 tis. € | 74 tis. € |
| Vlastné imanie | 33 tis. € | 39 tis. € | 41 tis. € | 50 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 3 114 € | 27 tis. € | 34 tis. € | 36 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 25 tis. € | 6 211 € | 2 144 € | 8 631 € |
| Záväzky | 4 355 € | 1 702 € | 20 tis. € | 25 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 355 € | 1 702 € | 960 € | 959 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 19 tis. € | 24 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
22 registrovaných činností
Adresa Žirany 189, 95174 Žirany, Slovenská republika
Adresa Mateja Tučku 327/20, 95112 Ivanka pri Nitre, Slovenská republika
Adresa Žirany 189, 95174 Žirany, Slovenská republika
Adresa Žirany 189, 95174 Žirany, Slovenská republika
Adresa Žirany 189, 95174 Žirany, Slovenská republika
Adresa Mateja Tučku 327/20, 95112 Ivanka pri Nitre, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Lepšia budúcnosť s. r. o.
Mateja Tučku 327/20, 95112 Ivanka pri Nitre
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.