Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53322321・Studená 3, 900 42 Dunajská Lužná・Založené 2020
Obrat 2025
854 tis. €
+18 %Zisk 2025
44 tis. €
+157 %Aktíva
596 tis. €
+2,6 %Vlastný kapitál
72 tis. €
+889 %Zadlženosť
86,2 %
−15 ppHrubá marža
16,3 %
+2,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,1 %
+2,8 ppZisk / výnosy
ROA
7,4 %
+4,4 ppRentabilita aktív
ROE
61,2 %
+249 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,69
+371 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
50 tis. €
+138 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
12,1 %
−6,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−44 tis. €
+90 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
458,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 531 tis. € | 651 tis. € | 726 tis. € | 817 tis. € |
| Pridaná hodnota | 30 tis. € | 58 tis. € | 98 tis. € | 133 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 531 tis. € | 682 tis. € | 726 tis. € | 854 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −20 tis. € | 5 768 € | 17 tis. € | 44 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 3 840 € | 6 014 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 3 840 € | 6 014 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 255 tis. € | 266 tis. € | 581 tis. € | 596 tis. € |
| Neobežný majetok | 170 tis. € | 182 tis. € | 503 tis. € | 494 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 170 tis. € | 182 tis. € | 503 tis. € | 494 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 85 tis. € | 81 tis. € | 76 tis. € | 98 tis. € |
| Zásoby | 32 tis. € | 33 tis. € | 31 tis. € | 34 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 30 tis. € | 40 tis. € | 25 tis. € | 57 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 24 tis. € | 7 869 € | 20 tis. € | 7 379 € |
| Časové rozlíšenie | 681 € | 2 791 € | 2 287 € | 3 807 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 255 tis. € | 266 tis. € | 581 tis. € | 596 tis. € |
| Vlastné imanie | −32 tis. € | −26 tis. € | −9 088 € | 72 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | −17 tis. € | −37 tis. € | −32 tis. € | 22 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −20 tis. € | 5 768 € | 17 tis. € | 44 tis. € |
| Záväzky | 282 tis. € | 291 tis. € | 590 tis. € | 514 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 8 546 € | 25 tis. € | 23 tis. € | 338 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 201 tis. € | 206 tis. € | 520 tis. € | 141 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 72 tis. € | 59 tis. € | 46 tis. € | 33 tis. € |
| Rezervy | 699 € | 1 055 € | 567 € | 695 € |
| Časové rozlíšenie | 5 335 € | 1 166 € | 744 € | 11 tis. € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Studená 2850/24, 90042 Dunajská Lužná, Slovenská republika
Adresa Studená 2850/24, 90042 Dunajská Lužná, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.