Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53324048・Kalinčiakova 6206/2, 97405 Banská Bystrica・Založené 2021
Obrat 2025
308 tis. €
+84 %Zisk 2025
−3 837 €
−187 %Aktíva
117 tis. €
+116 %Vlastný kapitál
−4 217 €
−1 010 %Zadlženosť
103,6 %
+2,9 ppHrubá marža
8,5 %
−14 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1,2 %
−3,9 ppZisk / výnosy
ROA
-3,3 %
−11 ppRentabilita aktív
ROE
91,0 %
+1 253 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
9,72
+138 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 917 €
−128 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-100,2 %
−135 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
88 tis. €
+278 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
46,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 253 tis. € | 318 tis. € | 167 tis. € | 303 tis. € |
| Pridaná hodnota | 17 tis. € | 12 tis. € | 37 tis. € | 26 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 253 tis. € | 324 tis. € | 167 tis. € | 308 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 42 € | −9 808 € | 4 416 € | −3 837 € |
| Daň z príjmov | 1 748 € | 987 € | 2 326 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 97 tis. € | 66 tis. € | 54 tis. € | 117 tis. € |
| Neobežný majetok | 22 tis. € | 32 tis. € | 23 tis. € | 19 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 22 tis. € | 32 tis. € | 23 tis. € | 19 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 75 tis. € | 33 tis. € | 31 tis. € | 99 tis. € |
| Zásoby | 52 tis. € | 24 tis. € | 16 tis. € | 9 723 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 6 899 € | 4 990 € | 4 084 € | 58 tis. € |
| Finančné účty | 16 tis. € | 4 081 € | 11 tis. € | 30 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 97 tis. € | 66 tis. € | 54 tis. € | 117 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 012 € | −4 796 € | −380 € | −4 217 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −30 € | 12 € | −9 796 € | −5 380 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 42 € | −9 808 € | 4 416 € | −3 837 € |
| Záväzky | 92 tis. € | 71 tis. € | 55 tis. € | 121 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 66 tis. € | 44 tis. € | 28 tis. € | 97 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 11 tis. € | 3 427 € | 7 589 € | 10 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 15 tis. € | 23 tis. € | 19 tis. € | 14 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
22 registrovaných činností
Adresa Kalinčiakova 6206/2, 97405 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Kalinčiakova 2, 97405 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Lúčky 1, 96701 Kremnica, Slovenská republika
Adresa Pohranice 514, 95102 Pohranice, Slovenská republika
Adresa Náměstí T. G. Masaryka 98, 26101 Příbram, Česká republika
Adresa Kalinčiakova 6206/2, 97405 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Kalinčiakova 2, 97405 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Lúčky 1, 96701 Kremnica, Slovenská republika
Adresa Kalinčiakova 2, 97405 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Mostná 13, 94901 Nitra, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.