Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53329970・Oravská Polhora 1171, 02947 Oravská Polhora・Založené 2020
Obrat 2025
567 tis. €
+48 %Zisk 2025
7 133 €
+77 %Aktíva
276 tis. €
+27 %Vlastný kapitál
24 tis. €
+43 %Zadlženosť
91,4 %
−0,9 ppHrubá marža
26,7 %
−19 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,3 %
+0,2 ppZisk / výnosy
ROA
2,6 %
+0,7 ppRentabilita aktív
ROE
30,2 %
+5,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,39
−6,0 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
11 tis. €
+85 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
35,0 %
+2,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
54 tis. €
+31 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
67,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 189 tis. € | 426 tis. € | 383 tis. € | 550 tis. € |
| Pridaná hodnota | 29 tis. € | 62 tis. € | 177 tis. € | 147 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 193 tis. € | 427 tis. € | 384 tis. € | 567 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 534 € | 1 934 € | 4 020 € | 7 133 € |
| Daň z príjmov | 785 € | 606 € | 1 920 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 181 tis. € | 244 tis. € | 217 tis. € | 276 tis. € |
| Neobežný majetok | 106 tis. € | 132 tis. € | 88 tis. € | 82 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 106 tis. € | 132 tis. € | 88 tis. € | 82 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 75 tis. € | 112 tis. € | 129 tis. € | 194 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 32 tis. € | 28 tis. € | 36 tis. € | 75 tis. € |
| Finančné účty | 43 tis. € | 84 tis. € | 93 tis. € | 119 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 181 tis. € | 244 tis. € | 217 tis. € | 276 tis. € |
| Vlastné imanie | 11 tis. € | 13 tis. € | 17 tis. € | 24 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 2 883 € | 5 268 € | 7 051 € | 11 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 534 € | 1 934 € | 4 020 € | 7 133 € |
| Záväzky | 171 tis. € | 231 tis. € | 200 tis. € | 252 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 60 tis. € | 53 tis. € | 33 tis. € | 33 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 110 tis. € | 99 tis. € | 87 tis. € | 140 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Sihelné 485, 02947 Sihelné, Slovenská republika
Adresa Oravská Polhora 1171, 02947 Oravská Polhora, Slovenská republika
Adresa Sihelné 485, 02946 Sihelné, Slovenská republika
Adresa Oravská Polhora 1171, 02947 Oravská Polhora, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.