Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53332041・Stará Vajnorská 39 39, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2020
Obrat 2025
20 tis. €
−33 %Zisk 2025
2 940 €
+62 %Aktíva
11 tis. €
+37 %Vlastný kapitál
10 tis. €
+39 %Zadlženosť
3,2 %
−1,2 ppHrubá marža
14,7 %
+7,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
14,4 %
+8,5 ppZisk / výnosy
ROA
27,2 %
+4,2 ppRentabilita aktív
ROE
28,1 %
+4,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
31,75
+37 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 280 €
+53 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,4 %
−5,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
10 tis. €
+39 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
44,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 23 tis. € | 27 tis. € | 30 tis. € | 20 tis. € |
| Pridaná hodnota | 394 € | 445 € | 2 144 € | 2 999 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 23 tis. € | 27 tis. € | 30 tis. € | 20 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 334 € | 389 € | 1 810 € | 2 940 € |
| Daň z príjmov | 59 € | 69 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 59 € | 69 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 374 € | 5 772 € | 7 854 € | 11 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 374 € | 5 772 € | 7 854 € | 11 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 2 927 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 374 € | 5 772 € | 7 854 € | 7 867 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 374 € | 5 772 € | 7 854 € | 11 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 315 € | 5 703 € | 7 514 € | 10 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 2 € | 18 € | 38 € | 129 € |
| HV minulých rokov | −21 € | 296 € | 666 € | 2 385 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 334 € | 389 € | 1 810 € | 2 940 € |
| Záväzky | 59 € | 69 € | 340 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 59 € | 69 € | 340 € | 340 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Veľké Leváre 843, 90873 Veľké Leváre, Slovenská republika
Adresa Veľké Leváre 843, 90873 Veľké Leváre, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1tri1 s.r.o.
Stará Vajnorská 39 39, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.