Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53339819・Podunajská 10581/23J, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice・Založené 2020
Obrat 2024
497 tis. €
−58 %Zisk 2024
3 687 €
−99 %Aktíva
1,04 mil. €
+40 %Vlastný kapitál
1,04 mil. €
+39 %Zadlženosť
0,7 %
+0,5 ppHrubá marža
-2,6 %
−5,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,7 %
−48 ppZisk / výnosy
ROA
0,4 %
−76 ppRentabilita aktív
ROE
0,4 %
−76 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
143,75
−80 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 607 €
−99 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
34,2 %
+34 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
990 tis. €
+43 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
156,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 198 tis. € | 514 tis. € | 609 tis. € | 424 tis. € |
| Pridaná hodnota | −2 723 € | 15 tis. € | 17 tis. € | −11 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 202 tis. € | 514 tis. € | 1,17 mil. € | 497 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 41 € | 1 307 € | 566 tis. € | 3 687 € |
| Daň z príjmov | 11 € | 347 € | 527 € | 1 920 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 185 tis. € | 316 tis. € | 745 tis. € | 1,04 mil. € |
| Neobežný majetok | 80 tis. € | 67 tis. € | 54 tis. € | 47 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 80 tis. € | 67 tis. € | 54 tis. € | 47 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 105 tis. € | 249 tis. € | 691 tis. € | 997 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 52 tis. € | 172 tis. € | 433 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 472 € | 96 tis. € | 249 tis. € | 288 tis. € |
| Finančné účty | 100 tis. € | 100 tis. € | 270 tis. € | 276 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 185 tis. € | 316 tis. € | 745 tis. € | 1,04 mil. € |
| Vlastné imanie | 177 tis. € | 178 tis. € | 744 tis. € | 1,04 mil. € |
| Základné imanie | 177 tis. € | 177 tis. € | 177 tis. € | 10 tis. € |
| HV minulých rokov | 0 € | 41 € | 0 € | 566 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 41 € | 1 307 € | 566 tis. € | 3 687 € |
| Záväzky | 7 581 € | 137 tis. € | 972 € | 6 935 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 7 581 € | 137 tis. € | 972 € | 6 935 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Brezovica 66, 08274 Brezovica, Slovenská republika
Adresa Brezovica 82, 08274 Brezovica, Slovenská republika
Adresa Coastal Highway 16192, 19958 Lewes, Delaware, Spojené štáty americké
Adresa Brezovica 66, 08274 Brezovica, Slovenská republika
Adresa Brezovica 82, 08274 Brezovica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
E-MONT.SLOVAKIA s.r.o.
Podunajská 10581/23J, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.