Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53339959・Malinová 2421/41, 95501 Topoľčany・Založené 2020
Obrat 2025
228 tis. €
+7,9 %Zisk 2025
73 tis. €
−3,6 %Aktíva
162 tis. €
+78 %Vlastný kapitál
155 tis. €
+90 %Zadlženosť
4,3 %
−5,7 ppHrubá marža
75,7 %
+1,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
32,0 %
−3,8 ppZisk / výnosy
ROA
45,3 %
−38 ppRentabilita aktív
ROE
47,3 %
−46 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
18,06
+207 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
93 tis. €
−4,0 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,2 %
−0,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
117 tis. €
+166 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
15,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 160 tis. € | 184 tis. € | 199 tis. € | 228 tis. € |
| Pridaná hodnota | 119 tis. € | 135 tis. € | 148 tis. € | 173 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 160 tis. € | 185 tis. € | 212 tis. € | 228 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 51 tis. € | 63 tis. € | 76 tis. € | 73 tis. € |
| Daň z príjmov | 14 tis. € | 17 tis. € | 21 tis. € | 20 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 91 tis. € | 83 tis. € | 91 tis. € | 162 tis. € |
| Neobežný majetok | 6 935 € | 4 227 € | 37 tis. € | 37 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 6 935 € | 4 227 € | 37 tis. € | 37 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 84 tis. € | 78 tis. € | 53 tis. € | 124 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 21 tis. € | 14 tis. € | 26 tis. € | 18 tis. € |
| Finančné účty | 62 tis. € | 65 tis. € | 27 tis. € | 106 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 91 tis. € | 83 tis. € | 91 tis. € | 162 tis. € |
| Vlastné imanie | 79 tis. € | 73 tis. € | 82 tis. € | 155 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 23 tis. € | 0 € | 647 € | 77 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 51 tis. € | 63 tis. € | 76 tis. € | 73 tis. € |
| Záväzky | 11 tis. € | 9 688 € | 9 053 € | 6 884 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 11 tis. € | 9 688 € | 9 053 € | 6 884 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Malinová 2421/41, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Adresa Malinová 2421/41, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.