Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53340400・Žarnov 121, 04402 Žarnov・Založené 2020
Obrat 2025
923 tis. €
+32 %Zisk 2025
62 tis. €
+11 %Aktíva
322 tis. €
+9,1 %Vlastný kapitál
150 tis. €
+43 %Zadlženosť
53,3 %
−11 ppHrubá marža
16,3 %
−7,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
6,7 %
−1,2 ppZisk / výnosy
ROA
19,2 %
+0,3 ppRentabilita aktív
ROE
41,2 %
−12 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,20
+13 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
80 tis. €
+13 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,7 %
+1,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
156 tis. €
+33 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
92,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 635 tis. € | 617 tis. € | 698 tis. € | 923 tis. € |
| Pridaná hodnota | 67 tis. € | 150 tis. € | 168 tis. € | 151 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 637 tis. € | 617 tis. € | 702 tis. € | 923 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 873 € | 20 tis. € | 56 tis. € | 62 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 049 € | 5 906 € | 15 tis. € | 18 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 241 tis. € | 232 tis. € | 295 tis. € | 322 tis. € |
| Neobežný majetok | 5 137 € | 65 tis. € | 54 tis. € | 37 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 5 137 € | 65 tis. € | 54 tis. € | 37 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 235 tis. € | 167 tis. € | 241 tis. € | 285 tis. € |
| Zásoby | 1 700 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 214 tis. € | 165 tis. € | 238 tis. € | 278 tis. € |
| Finančné účty | 20 tis. € | 1 945 € | 2 597 € | 6 555 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 241 tis. € | 232 tis. € | 295 tis. € | 322 tis. € |
| Vlastné imanie | 37 tis. € | 55 tis. € | 105 tis. € | 150 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 28 tis. € | 29 tis. € | 44 tis. € | 83 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 873 € | 20 tis. € | 56 tis. € | 62 tis. € |
| Záväzky | 204 tis. € | 177 tis. € | 190 tis. € | 171 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 355 € | 45 tis. € | 19 tis. € | 3 351 € |
| Krátkodobé záväzky | 203 tis. € | 97 tis. € | 124 tis. € | 129 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 32 tis. € | 42 tis. € | 39 tis. € |
| Rezervy | 506 € | 2 462 € | 4 808 € | 54 € |
Vývoj daňových povinností
26 registrovaných činností
Adresa Severná 982/4, 04501 Moldava nad Bodvou, Slovenská republika
Adresa Severná 982/4, 04501 Moldava nad Bodvou, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.