Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 53346904・Robotnícka 820/36, 039 01 Turčianske Teplice・Založené 2020
Obrat 2025
56 tis. €
+2,0 %Zisk 2025
−802 €
+78 %Aktíva
299 tis. €
−6,8 %Vlastný kapitál
86 tis. €
−0,9 %Zadlženosť
71,4 %
−1,7 ppHrubá marža
80,4 %
+0,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1,4 %
+5,1 ppZisk / výnosy
ROA
-0,3 %
+0,8 ppRentabilita aktív
ROE
-0,9 %
+3,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,85
−11 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 010 €
+371 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
139,9 %
−798 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
39 tis. €
+36 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
2,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 53 tis. € | 54 tis. € | 55 tis. € | 56 tis. € |
| Pridaná hodnota | 42 tis. € | 42 tis. € | 44 tis. € | 45 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 53 tis. € | 54 tis. € | 55 tis. € | 56 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −7 349 € | −7 127 € | −3 578 € | −802 € |
| Daň z príjmov | 4 380 € | 5 171 € | 4 005 € | 2 812 € |
| Daň z príjmov splatná | 4 380 € | 5 171 € | 4 005 € | 2 812 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 384 tis. € | 353 tis. € | 320 tis. € | 299 tis. € |
| Neobežný majetok | 357 tis. € | 322 tis. € | 287 tis. € | 252 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 357 tis. € | 322 tis. € | 287 tis. € | 252 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 28 tis. € | 32 tis. € | 34 tis. € | 47 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 271 € | 6 536 € | 5 484 € | 5 734 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 22 tis. € | 25 tis. € | 28 tis. € | 41 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 384 tis. € | 353 tis. € | 320 tis. € | 299 tis. € |
| Vlastné imanie | 97 tis. € | 90 tis. € | 86 tis. € | 86 tis. € |
| Základné imanie | 120 tis. € | 120 tis. € | 120 tis. € | 120 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −16 tis. € | −23 tis. € | −30 tis. € | −34 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −7 349 € | −7 127 € | −3 578 € | −802 € |
| Záväzky | 287 tis. € | 263 tis. € | 234 tis. € | 213 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 276 tis. € | 251 tis. € | 227 tis. € | 205 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 9 280 € | 10 tis. € | 5 155 € | 8 009 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 750 € | 1 930 € | 1 782 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Strážna 12806/9B, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Šípová 28, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Holubyho 1290/13, 81103 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Pap Karoly utca 22/c, 1139 Budapešť, Maďarsko
Adresa Val Fleuri 23, L-1526 Luxemburg, Luxemburské veľkovojvodstvo
Adresa Val Fleuri 23, L-1526 Luxemburg, Luxemburské veľkovojvodstvo
Adresa Val Fleuri 23, L-1526 Luxemburg, Luxemburské veľkovojvodstvo
Adresa Val Fleuri 23, L-1526 Luxemburg, Luxemburské veľkovojvodstvo
Zapísané v OR SR
Turčianske Teplice Robotnícka Real Estate s.r.o.
Robotnícka 820/36, 039 01 Turčianske Teplice
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.